Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dzień dobry!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Dzień dobry!

Postprzez Iwan Pietrow 16 maja 2018, o 10:54

Dzień dobry, Sarmaci!

Wraz z przejściem Hasselandu na Wasze forum postanowiłem się tutaj uaktywnić i pomóc moim rodakom w przenosinach i działalności w ramach Księstwa Sarmacji. :)
W mikroświecie działam od 2015 roku, więc pewnie część z Was mnie już gdzieś poznała. Moją pierwszą mikronacją było właśnie Królestwo Hasselandu. Obecnie jestem Carem Brodrii.
Prywatnie interesuję się historią, militariami, językiem rosyjskim. Mam nadzieję, że znajdę tutaj miejsce dla siebie. :D
Ostatnio edytowano 16 maja 2018, o 10:56 przez Iwan Pietrow, łącznie edytowano 1 raz
(-) Iwan Pietrow
Car Brodrii
Królestwo Hasselandu

Re: Dzień dobry!

Postprzez Hewret 16 maja 2018, o 10:56

Cześć :geek:
/-/ dr net. Hewret von Thorn
Sekretarz Koronny

Postprzez RCA 16 maja 2018, o 11:22

A dzień dobry! :) Zachęcam do złożenia przysięgi obywatelskiej w stosownym dziale, jest link z głównej :)
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Iwan Pietrow 16 maja 2018, o 12:18

Dziękuję za poinformowanie o takiej możliwości! Tak na marginesie, ja to wiem, kiedy się pojawić... Dzisiaj mija okres, w trakcie którego można złożyć przysięgę obywatelską.
(-) Iwan Pietrow
Car Brodrii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Postprzez RCA 16 maja 2018, o 12:20

Iwan Pietrow napisał(a):Dziękuję za poinformowanie o takiej możliwości! Tak na marginesie, ja to wiem, kiedy się pojawić... Dzisiaj mija okres, w trakcie którego można złożyć przysięgę obywatelską.

Akurat nie ;) 14 dni od momentu ogłoszenia zamiaru - co stało się dni temu 3 :) Więc jeszcze trochę czasu jest. Przysięga widzę już złożona, i wkrótce dopełnię formalności. Ale już teraz mam nadzieję, że będziecie w KS aktywniejsi. A i skoro pełnicie tak zacną funkcję w Brodrii to zbliżenie z KS jest kwestią czasu ;>
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Iwan Pietrow 16 maja 2018, o 14:32

Tak, pardon, trochę przesadziłem z tymi terminami. :o

Mam zamiar rozejrzeć się po Ksiestwie i póki co skupić swoją działalność w Hasselandzie. Oprócz tego, jak Xiążę słusznie zauważył, będę działał jako przedstawiciel brodryjski i szukał potencjalnych obszarów współpracy między naszymi państwami. :)
(-) Iwan Pietrow
Car Brodrii
Królestwo Hasselandu

Postprzez Michał F. Lisewicz 16 maja 2018, o 14:44

Witam Waszą Cesarską Mość! :)
(-) Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Minister Sprawiedliwości Księstwa Sarmacji, Minister Finansów Starosarmacji
Prefektura Sarmacji
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Postprzez Eddard Noqtern 16 maja 2018, o 15:28

Społeczność hasselandzka w Sarmacji rośnie. Cudnie. :D
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Królestwo Hasselandu

Powrót do Przywitaj się