Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witam

Postprzez Sztygar 12 mar 2018, o 21:58

Dzień dobry, nazywam się Kacper Sztygar i zarejestrowałem się dzisiaj w Sarmacji. Chciałbym zobaczyć o co tu chodzi, kolega mówił że kiedyś działał i można zostać politykiem, chciałbym spróbować :)

Mam rocznikowo 15 lat, Interesuje się samochodami, wojskiem i techniką. Pewnie będę tu najmłodszy ale chyba nie ma granicy wieku jak w filmach to może przejdzie :D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Re: Witam

Postprzez Helwetyk 12 mar 2018, o 22:00

AG733 napisał(a):Dzień dobry, nazywam się Kacper Sztygar i zarejestrowałem się dzisiaj w Sarmacji. Chciałbym zobaczyć o co tu chodzi, kolega mówił że kiedyś działał i można zostać politykiem, chciałbym spróbować :)

Witamy w Sarmacji i zapraszamy do Sclavinii!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, b. dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Sztygar 12 mar 2018, o 22:05

Dziękuje za zaproszenie, chyba udało mi się wprowadzić :)

Postprzez AFvTD 12 mar 2018, o 22:58

Hej

Na początku chciałbym cię bardzo serdecznie powitać w Sarmacji. Liczę, ze zostaniesz na dłużej. Mogę cię natomiast pocieszyć, że dołączyłem do Księstwa właśnie w twoim wieku. Zapewniam cię mogę że są i młodsi :).

Chciałbym, abyś został z nami w Sarmacji na dłużej. Moja skrzynka pocztowa.jest zawsze otwarta wiec kiedy będziesz potrzebował, pisz. Postaram się udzielić pomocy, jak tylko mogę.

Że swojej strony jeszcze tylko spróbuję. Zapraszam do Almery. To, że jesteś obecnie w Eldoracie, nic nie znaczy, nie rozpakowałes sie jeszcze ;) a znajdziemy ci zajęcie przy autobusach :D mam nadzieję, że Kasztelan Almery przyjmie do brygady Almerskiego Komunikacji Miejskiej ;)
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Sztygar 12 mar 2018, o 23:13

Dziękuję bardzo, dopiero co przybyłem do Sarmacji to wszystko jeszcze przede mną :) Nie zawacham się pisać jak będę miał pytania!

Postprzez Guedes de Lima 13 mar 2018, o 07:38

Witaj serdecznie w Księstwie Sarmacji. Oby Konsulat Sclavinii stał się Twoim wirtualnym domem. I na dobre i na złe. :)
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez AFvTD 13 mar 2018, o 08:06

Sztygar napisał(a):Dziękuję bardzo, dopiero co przybyłem do Sarmacji to wszystko jeszcze przede mną :) Nie zawacham się pisać jak będę miał pytania!

I takich właśnie osob w Sarmacji teraz brakuje! Osób, które nie boją się zadawać pytań :)
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Powrót do Przywitaj się