Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witam!

Postprzez Brajanek 27 lis 2017, o 13:56

Siemanko 8-)

Doslownie pare godzin temu trafilem na cos takiego jak "wirtualne panstwo" czy "mikronacja w internecie" co mnie nie zmiernie zaintrygowalo i postanowilem przylączyc sie do was. Mam 18 lat wiec mam czas na to zeby sie zaglebiac w tajniki tego Ksiestwa i tego jak ono funkcjonuje. Interesuje sie sportem, filmami (najbardziej fantasy, marvela i nie tylko) oraz troche motoryzacja.

I moje pytanie ktore mnie nurtuje w jakich czasach sie toczy tutaj zycie?
Brajanek

Re: Witam!

Postprzez Jihymed 27 lis 2017, o 16:53

Serdecznie witam

Niezmiernie cieszę się, że zdecydowałeś się spróbować tej przygody. Odpowiadając na pytanie - życie w księstwie Sarmacji toczy się w czasach współczesnych.

Bardzo fajnie również że interesujesz się sportem. Prawdopodobnie powinieneś spróbować rozgrywek w Sarmackiej Lidze Piłkarskiej oraz Sarmackiej Lidze Formuły 1, gdyż niestety obecnie tylko takie sporty uprawiane są w Księstwie. Okazjonanie również szachy oraz snooker, jednak to inny rejon sportu.

Zainteresowania fantastyką również możesz tutaj rozwinąć, wystarczy że reszta osób podłapie pomysł i pociągnie go dalej.

Zapraszam cię do zamieszkania Królestwa Baridasu, a w szczególności do Almery. Myślę że nie zawiedziesz się, zarówno życiem w Księstwie, jak i w Królestwie Baridasu jeżeli zdecydujesz się na to miejsce. Oczywiście, nie mnie przymuszać, ale zawsze to jakaś propozycja.

Na koniec, jeżeli czegoś nie wiesz, lub chcesz się czegoś dowiedzieć - pytaj. Sarmaci są z reguły sympatycznym gronem ludzi którzy na pewno udzielą pomocy, jeżeli tylko będą mogli, ja również.
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 27 lis 2017, o 18:18

Witaj!

Z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie, bo nasze społeczeństwo jest bardzo różnorodne. Przeszukaj wszystko co sie da, a jak będziesz miał pytania to pisz ;)
(-) Julian hr. Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Brajanek 27 lis 2017, o 22:05

Czy każde królestwo sie czymś różni lub miasta od siebie?
Brajanek

Postprzez Laurencjusz 27 lis 2017, o 22:21

Brajanek napisał(a):Czy każde królestwo sie czymś różni lub miasta od siebie?

Każdy z trzech Samorządów oraz Kraj Korony - Królestwo Baridasu różnią się od siebie. Proszę zwiedzać :)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Brajanek 27 lis 2017, o 23:24

Czym dokładnie się różnią? Bo ja widzę roznice w podatkach czy jeszcze czymś się różnią?
Brajanek

Postprzez Roland 28 lis 2017, o 16:28

Symbolami, odznaczeniami i orderami oraz stopniem owłosienia namiestników.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Jihymed 28 lis 2017, o 17:00

Jak również specyfiką i osobami je zamieszkujące. Każdy samorząd ma własny charakter i można go ocenić tylko i jedynie zamieszkując go. Po pewnym czasie wyrobisz sobie zdanie nt każdego samorządu, a z czasem również i większości Sarmatów.
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Powrót do Przywitaj się