Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witajcie ponownie!

Jesteś nowym mieszkańcem? Przywitaj się i pytaj o wszystko!

Moderator: Instytut Edukacji Sarmackiej: władze

Po zamieszkaniu w Księstwie Sarmacji uważnie przeczytaj poradniki oraz zmień domyślną nazwę użytkownika na forum, ustaw sobie podpis oraz awatar.

Witajcie ponownie!

Postprzez Malcher Estery Naw 26 sie 2017, o 22:07

Witajcie,
po kilku miesiącach (zdaje się, siedmiu) postanowiłem ponownie zawitać w progi Sarmacji. Znikłem z powodu realiozy, dzisiaj, gdy ona jest znacznie mniejsza chcę uczestniczyć w życiu mojej ukochanej Sclavinii. Tak jak pisałem w pamiętniku nie zamierzam wracać na salony, skupię się na prostej pracy na rzecz Eldoratu i Konsulatu.

Sporo się zmieniło, w pierwszej kolejności spróbuję więc odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nie wszystkich znam, ale... świetnie jest zobaczyć znajome twarze. Miło Was ponownie widzieć ;).
Obrazek

Re: Witajcie ponownie!

Postprzez Tomasz Liberi 27 sie 2017, o 20:59

Szanowny Mieszkańcu!

Zapraszam do odwiedzin baridajczyków. Niezmiernie miło mi będzie gościć w Królestwie Baridasu. Jeśli Szanowny Pan zechciał by złożyć wizytę w Baridasie to jestem do dyspozycji. Przy okazji proponuję zapoznać się z podstawowymi informacjami związanymi z działalnością naszego monarchofaszystowskiego kraju:

- tytulatura baridajska,
- informacje podstawowe o Baridasie,
- Królewskie Miasto Almera,
- Ciuad de Bravo,

polecam również artykuły w "Heroldzie".

W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt poprzez Pocztę Konną.

Życzę miłego pobytu.

(—) Tomasz hrabia Liberi
Pretor
ppłk Tomasz Liberi
Komendant Książęcej Żandarmerii Wojskowej
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Re: Witajcie ponownie!

Postprzez Hugo 11 wrz 2017, o 13:51

Choć to już ponad dwa tygodnie, to nie mogłem pozostawić tego wątku bez swojej wypowiedzi. Bardzo się cieszę, że Baronet powrócił. Brakowało Baroneta w Sclavinii, przynajmniej mi :)
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Powrót do Przywitaj się