Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Tigers Eldorat- wyniki

Re: Tigers Eldorat- wyniki

Postprzez Ludwik Tomović 16 paź 2020, o 09:11

Trzeba co tydzień odbierać premię od sponsora
ObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Severin 16 paź 2020, o 10:55

Cotygodniowe oświadczenia prasowe też trochę pomagają (200 tys).

Co do trenowania, to ja trenowałem tylko jak zawodnik miał formę mniejszą niż 10 i nie robiłem tego 2x z rzędu tzn. czekałem tydzień między treningami

Żeby zawodnik miał wzrost umiejętności to musi mieć WR min. 11. Ktoś zdobywa WR 11, to idzie na rezerwę i grają inni. Oczywiście trzeba wystawiać zawodników tak, żeby Ci najważniejsi zdobyli te 11 pkt, a jak się reszcie nie uda, to mówi się trudno. Jak spadną komuś cegły, to go można najwyżej wymienić. Już za jakieś 50 tys można kupić zawodnika w wieku 28-30 lat z 7/8 cegłami bez cech specjalnych, a takimi da się jako tako grać. Trzeba jednak trochę pokombinować.
(—) Severin von Verwaltung
Starosarmacja

Postprzez Prokrustes 16 paź 2020, o 12:27

WR 11 to może i jest powyżej kreski ale wydaje mi się, że im więcej tym lepiej - żeby był wzrost o cegłę albo nawet dwie (przy młodych)

Gdzieś widziałem w poradniku Sarmackim, żeby różnicować to wiekiem. Starzy mają mieć 10-11 bo i tak więcej się nie wyciągnie najczęściej. Ale młody powinien mierzyć w WR 17-18 (szansa na 2 cegły)
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Rada Ministrów
Naczelna Izba Architektury
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 16 paź 2020, o 15:00

Wygląda na to, że przesadzam wysyłając od razu na trening zawodników, którym forma spada. Spróbuję w nadchodzącym sezonie być bardziej powściągliwy i wysyłać tylko tych najmarniejszej formie. Zobaczymy ile uda się w ten sposób zaoszczędzić ;)

Wracając jednak do tematu wątku, to wydaje mi się, że mając taki budżet Tigers Eldorat spokojnie może kupić zawodników będących wzmocnieniem, dzięki czemu może uda się ze spokojem awansować.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Postprzez Joahim-von-R 17 paź 2020, o 23:34

W końcu w końcu w końcu w końcu w końcu!!! 2:0 z Galmarteną w towarzyskim! W końcu zwycięstwo! Pierwszy gol dla nas padł już w 3 minucie- zdobył go Mateusz Matyla. Drugi gol padł w 31 minucie, a zdobył go Donald Basham. Tym samym w końcu pokonujemy nigdy przez nas nie pokonają Galmartenę SK Angemont. Następny mecz gramy w środę z Synami Wandy. Nie wystawię najlepszej drużyny, niech ci słabsi pograją.

Do drużyny dołączył też nowy napastnik- Humberto Denilson. Gość ma 13 cegieł, a ja spróbuję to jeszcze bardziej podbić.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Joahim-von-R
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Joahim-von-R 21 paź 2020, o 22:22

W ramach ćwiczenia zawodników: przegrywamy 5:0 z Synami Wandy. No. Więcej mówić nie trzeba.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej! CWSW!
Joahim-von-R
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Ludwik Tomović 21 paź 2020, o 22:33

W lidze może bedzie lepiej ;)
ObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. ppor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavińskiej
Konsulat Sclavinii