Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Co powiecie na narrację gospodarczą?

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Re: Co powiecie na narrację gospodarczą?

Postprzez Laurẽt 6 gru 2019, o 21:56

Szanowni Zebrani,

na umotywowany wniosek zainteresowanego dla celów narracji powołałem Skrabnika, któremu życzę dalszych pomysłów w kierowaniu narracją.

Jednocześnie ustalam maksymalna kwotę do dyspozycji Skarbnika, która nie może być większa niż 100 000 Lt.

Baridas sáno alta

Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Co powiecie na narrację gospodarczą?

Postprzez AFvTD 12 gru 2019, o 19:15

Na wstępie dziękuję za powołanie na funkcję, z pewnością ułatwi to funkcjonowanie całego mechanizmu.

Informuję również, że naliczyłem produkcję i energię pasywną.

Miło byłoby gdyby posiadacze firm również trochę zaangażowali się w rozwój swoich przedsiębiorstw. Nie ukrywam, że teraz mam trochę bardziej ograniczony czas (jak zresztą wszyscy - niedługo święta i trzeba przygotowywać się). Jednakże jeżeli do końca stycznia sytuacja narracji nie będzie satysfakcjonująca, to po prostu zwijamy interes. Podobnie będzie, jeżeli do połowy stycznia nie pojawi się osoba chętna prowadzić przedsiębiorstwo budowlane, bo bez jednego typu przedsiębiorstwa część jest zamrożona i produkcja się lekko nie opłaca. Obecnie zaangażowanych w działanie mogę policzyć na palcach jednej ręki :roll:
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Placu Centralnego