Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Urząd Pracy

Kulturalne/gospodarcze/sportowe sprawki i nie tylko...

Urząd Pracy

Postprzez Prokrustes 14 wrz 2020, o 21:59

Nowi mieszkańcy Księstwa Sarmacji często błąkają się po stronie i forum w poszukiwaniu pracy a chociaż mieszkańców zawsze jest mało to gotowych ofert uszytych pod początkujących mieszkańców jest niewiele.

Aby uprościć życie osobom które stawiają pierwsze kroki w świecie państw wirtualnych, tworzony jest Urząd Pracy dostępny pod adresem: https://www.sarmacja.org/up

Pomysł zakłada udostępnienie ograniczonej ilości ogłoszeń o zweryfikowanej aktualności oraz dobrej jakości.

Ograniczonej ilości a więc max. 3-4 ogłoszeń od każdego uprawnionego podmiotu: prowincji, kraju stowarzyszonego, Rady Ministrów i Dworu.

Zweryfikowanej aktualności a więc obowiązkiem osoby pełniącej nadzór nad Urzędem Pracy będzie regularne potwierdzenie z podmiotem publikującym ogłoszenie jego aktualności jak również w zupełności możliwe może być zdjęcie ogłoszenia jeżeli pojawią się słuchy, że chętni są ignorowani lub wracają z kwitkiem.

Poprzez dobrą jakość rozumie się spełnienie określonych standardów takich jak:
- konkretna tygodniowa płaca
- przewidywana czasochłonność
- jasny opis
- wskazane niezbędne umiejętności
Wszystkie dostarczone informacje powinny być adekwatne do naszej gospodarczej rzeczywistości oraz do możliwości nowych mieszkańców.

:idea: Z pewnością pojawią się obawy, że nikt nie będzie o to dbał i Urząd będzie zupełnie martwy. Możliwe. Ale będzie tak tylko i wyłącznie z winy danej władzy - a sam Urząd jest pewnym narzędziem które wyeksponowane nowym mieszkańcom oraz uzbrojone w aktualną treść pomoże nowym mieszkańcom rozpocząć v-życie.

Zaplecze Urzędu Pracy (panel administracyjny) oraz szczegółowe reguły organizacyjne nie są jeszcze gotowe. Jednak za kilka dni sama strona Urzędu stanie się częścią podstawowych informacji wprowadzających a zatem podmioty wspomniane jako "uprawnione" mogą zgłaszać swoje oferty pracy. Na razie do mnie.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Avatar użytkownika
Rada Ministrów
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel
 

Powrót do Kultura, sport, gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość