Strona 1 z 1

Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 11 lut 2019, o 22:23
przez Remigiusz L.
Ludzie że starosarmackich miast i wsi zbierają się w lokalnych centrach życia społecznego, by zaprotestować przeciwko polityce Namiestnika. Przyczyną niezadowolenia jest niewypłacane od dawna świadczenie za codzienną aktywność.

Całe dnie żyły sobie wypruwam dla samorządu i nic z tego nie mam. Z czego ja mam żyć? Z pensji ministerskiej?! Wolne żarty! - mówił lokalnym mediom anonimowy markiz.

Obrazek

Jeżeli rządzący nami odpalacz przelewów nie odpali przelewu na konto Systemu Informatycznego Starosarmacji, odpowiedzialnego za rzeczone dotacje, grozi to załamaniem na rynku kukułów, których hodowle utrzymują się niemal wyłącznie z świadczeń aktywnościowych prowincji. To zaś doprowadzi do redukcji produkcji czarnoleskiej kukulicy, co zmusi nas do importowania tych szczyn ze Sclavinii i pogłębi jeszcze niezadowolenie społeczne - tłumaczy ekonomiczny ekspert z Discorda.

Jedynym nie ogarniętym żagwią protestów regionem jest Tropicana. To jednak zrozumiałe, wyspiarze mają dużo ważniejsze sprawy na głowie niż krytykowanie polityki finansowej Namiestnika, na przykład rabowanie kontrolowanych przez przeciwną stronę plantacji tytoniu.

Re: Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 12 lut 2019, o 08:26
przez Hugo
Książę-Senior i Anonimowy Arystokrata wspierają i pozdrawiają protestujących
Obrazek

Re: Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 12 lut 2019, o 20:39
przez Remigiusz L.
Wobec całkowitego braku reakcji władz, protestujący, zachęceni przykładem Księcia-Seniora, postanowili oczekiwać na ową reakcję racząc się kukulicą. Grozi to wyczerpaniem ostatnich zapasów trunku i przyśpieszeniem grożącego nam kryzysu gospodarczego o jakim wspominaliśmy wczoraj.

Re: Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 13 lut 2019, o 21:01
przez Zombiakov
O godzinie 20:54 Namiestnik pojawił się na słynnym namiestnikowskim balkonie, z którego zwykł wygłaszać płomienne przemówienia...

Starosarmaci !

O godzinie 20:54 wyszedłem do was na słynny namiestnikowski balkon, z którego zwykłem wygłaszać płomienne przemówienia. Dzisiaj jednak będzie mało słów bo jest was dużo, jesteście głośni i pewnie i tak nie słyszycie co do was mówię. Zwyczajnie nie warto.

Namiestnik sięga do lnianego wora na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagę a który cały czas tam był, bierze pełną garść czegoś i rzuca tym w tłum

Bierzecie ! Łapcie ! Tratujcie się o tych kilka pinów. A kto przeżyje niech wraca do domu i opowie jaki jestem szczodry.

Chcecie więcej ? To weźcie się do prawdziwej roboty. Zapraszam na konsultacje z doradcą rozwoju kariery codziennie o 22 na starosarmackim kanale Discord.

Re: Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 15 lut 2019, o 14:04
przez Remigiusz L.
Mimo zapowiedzi Namiestnika z balkonu nie spadł ani jeden złamany pin. Konto SIS nadal pozostawało puste. Oszukany lud ogarnęła jeszcze większa złość, na granicy wybuchu.

Re: Tumulty w Starosarmacji

PostNapisane: 15 lut 2019, o 23:20
przez Zombiakov
Remigiusz L. napisał(a):Mimo zapowiedzi Namiestnika z balkonu nie spadł ani jeden złamany pin. Konto SIS nadal pozostawało puste. Oszukany lud ogarnęła jeszcze większa złość, na granicy wybuchu.


Do Namiestnika zaczęło powoli coś docierać. Jakaś odległa myśl.

Czy oni mają na myśli to, że mam coś przelać na konto SIS ? To się samo nie zrobi ?

Chwilowy niepokój po chwili jednak ustąpił

Przecież jak by coś ode mnie chcieli to by ktoś zadzwonił, ponaglił. Poczekamy zobaczymy.