Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Co słychać ?

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Co słychać ?

Postprzez Zombiakov 9 sie 2017, o 19:11

Potrafi ktoś żywy w kilku zdaniach opisać co słychać w Starosarmacji (i Gellonii) ?

Jaka jest rola prowincji ?
Jak wyglądają władze ?
Jakie "statutowe" zadania sprawuje ta władza ?
Jakie są sztandarowe inicjatywy krainy ?
Jakie są cele ?
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Co słychać ?

Postprzez rybczak 9 sie 2017, o 21:29

Witamy przybysza z mogiły! Jutro postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania :) Co do władz - ja jestem Namiestnikiem, burmistrzem Grodziska jest Pan Vindsor, Feru Pan Grimknur, Soli Pan Lwowski von Hochenhaüser. Mamy do tego UAP w którym znajduje się Pan Czuguł-Chan i Pan von Thorn-Surma 8-)
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Zombiakov 10 sie 2017, o 20:50

rybczak napisał(a):Witamy przybysza z mogiły! Jutro postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania :)

Trzymam za słowo.
Diuk Prokrust Zombiakov

Postprzez rybczak 10 sie 2017, o 21:55

Więc tak, Namiestnikiem Starosarmacji jestem obecnie ja i to będzie prawdopodobnie moja ostatnia kadencja. Jakie są moje cele statutowe? Opieka nad moimi małymi żuczkami, pilnowanie żeby smok was nie zjadł a kasa zawsze była pełna ;)

Gdy zostawałem Namiestnikiem w lutym osiągnęliśmy tragiczny wynik miesięcznej aktywności - 26 postów. Moim celem było sprawienie, żeby taki słaby wynik się już więcej nie powtórzył oraz żeby aktywność nie była uzależniona od kilku jednostek, których brak sprawi totalną zapaść. To się chyba udaje jakoś realizować.

Co do realizacji tego celu i inicjatyw - do budowy aktywności i społeczności postanowiliśmy wykorzystać Dzielnice. Pierwsza z nich - El Distrito de Tropicana - już istnieje i jest tworzona. W trakcie opracowywania jest druga dzielnica, która będzie swoim zasięgiem obejmować dawne Trzyczaszkowo, może również Złote Wybrzeże (szczegóły mam nadzieję wkrótce). Z chęcią widziałbym ich więcej - może jakaś nowa forma Gelloni? ;) Dodatkowo w międzyczasie trwają prace nad system informatyczny - część gospodarcza idzie jak krew z nosa i nie wiadomo czy kiedykolwiek się pojawi, UAP pracuje nad aktualizacją wizualną i treściową strony STS co pozwoli nam rozpocząć jakieś działania reklamowe.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Zombiakov 11 sie 2017, o 21:12

rybczak napisał(a):może jakaś nowa forma Gelloni? ;)

Któż to wie co przyniesie los gdy skończy się walka ze smokiem. Gellonia w ogniu wzrastała. Ogień może przywróci ją do życia.
Diuk Prokrust Zombiakov

Powrót do Tu się toczy życie Starosarmacji