Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Instytucje w Ferze

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Instytucje w Ferze

Postprzez Grimknur 21 cze 2017, o 14:53

Cześć Rodacy.

Możliwe, że część z Was już to zauważyła, ale pomalutku rozpocząłem przebudowę systemowej strony miasta Fer. Na chwilę obecną to proste podlinkowane strony z krótkimi opisami, ale mam nadzieję, że wraz z czasem będzie informacji przybywać i przybywać, wiadomo, że same strony to nic jakiegoś mega rozwojowego nie jest i raczej nikogo nie przyciągnie, ale przynajmniej będziemy wyglądać ciut poważniej.

Na chwilę obecną poprosiłem już o pomoc w uzupełnieniu zakładki odnośnie sportowego życia w Ferze, teraz bym prosił o pomoc w rozwoju instytucji. Jeśli ktoś wie, gdzie co i jak, a ja przegapiłem, to także proszony jest o zostawienie tutaj informacji o instytucji, która niesłusznie została pominięta, a działa w naszym mieście.

Wkrótce będę starał się pewnie o pomoc przy kolejnych tematach, ale no niestety, sam nie wiem gdzie szukać, nie jestem aż tak długo, a Fer dla mnie jest wyjątkowo młodym miastem. Dlatego proszę o pomoc, a razem zbudujemy to co zbudowane jeszcze nie było. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Re: Instytucje w Ferze

Postprzez John Rasmusen 21 cze 2017, o 16:29

Z instytucji to wiem jedynie, że piSMOK ma siedzibę w Ferze. Skąd wiem to chyba jasne xD
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 2 wrz 2017, o 13:41

W takim razie do instytucji doszło jeszcze Przelane na Papier. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Zombiakov 9 wrz 2017, o 17:56

Co do drużyn to sprawa jest częściowo oczywista....

Chyba najstarszym klubem z Fer jest MKS Sailor Fer Mateusza Suszka - wielokrotnie zaniedbywany ale dalej ciągnie. Obecnie jak widać znowu trener ma długie wakacje.

Potem są Piraci z Fer - porzuceni przez Zbyszka z Tropicany. Wakat.

W tabelach jeszcze jest WWW Laviva Fer. Ma aktywnego trenera ale ledwo przędzie.

Tak więc kryzysowo.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...

Postprzez Zombiakov 9 wrz 2017, o 18:26

Jest jeszcze mój bukmacher:

http://gellonia.sarmacja.org/bet-at-fer/

nawet da się jeszcze zalogować ale żeby działał trzeba wprowadzać kursy. No a teraz są jakieś podatki i nie wiem czy nie trzeba by było trochę mechanizmu przerobić żeby nie przechowywać gotówki.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...

Powrót do Tu się toczy życie Starosarmacji