Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wersja koncepcyjna nowego systemu informatycznego

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Wersja koncepcyjna nowego systemu informatycznego

Postprzez rybczak 28 mar 2017, o 09:34

vhris napisał(a):Albo zmniejsz ludzika, albo ustaw jego "point" na środek ciała albo zwiększ kwadraty. W chwili gdy "point" jest ustawiony na nos zdaje się to w skrajnej prawej kolumnie i skrajnym dolnym rzędzie ludzik wychodzi z mapki...
Albo - jeśli się da - ustaw ostatnia kolumnę i ostatni rząd jako jakiś budynek, rzekę, las - cokolwiek na co nie da się wleźć...

Taak, bug znany i lubiany :D powinno byc tak jak z prawa strona mapy i górą - zatrzymanie kwadrat przed krawędzią. Ale możliwe ze wychodząc za mapkę zmieni się lokacja, zobaczy się
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Hugo 28 mar 2017, o 10:45

Nie mam pojęcia czemu, ale samo bieganie po mapie daje mnóstwo frajdy :D
Bardzo dobrze, że JW Namiestnik pokazał taką wersję, a nie późniejszą; tak samo JKW Piotr II Grzegorz robił z ZW i robi teraz ZW 2.0, to doskonały pomysł. Efekt wow na pewno jest, a teraz na spokojnie może Markiz to rozwijać. A my będziemy czerpać przyjemność z bycia świadkami jak to się teraz rozbudowuje i zyskuje nowe funkcjonalności
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 28 mar 2017, o 12:36

Mam nadzieję, że do końca tej kadencji uda mi się przygotować kod do publikacji wraz z autoryzacją z DSG. Trochę z braku czasu prace przyhamowały w tym tygodniu, ale walczę :)
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 28 mar 2017, o 15:47

Po zabiciu trola nie wskoczył mi level drugi! A nowy topór wcale nie jest złoty, tylko miedziany i nie daje tyle bonusów co poprzedni! Napraw to!

A na poważnie, to mi się podoba, dobra odskocznia od tylko bycia. Mogę wspomóc testy, czasami lubię robić coś kompletnie bezcelowego.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez vhris 28 mar 2017, o 16:55

Grimknur napisał(a):Po zabiciu trola nie wskoczył mi level drugi! A nowy topór wcale nie jest złoty, tylko miedziany i nie daje tyle bonusów co poprzedni! Napraw to!

To niesprawiedliwe: On miał trolla i dostał za niego topór a ja jak dotąd nic nie natrafiłem. No może poza starymi goblinami, które nie miały nic prócz starych portek...
Ja kce topora!
hrabia Krzysztof Macak h. Pobóg
Wielki Mistrz Zakonu Sigmara Młotodzierżcy Sigmarus IX
ppłk rez. Książęcych Sił Zbrojnych
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 28 mar 2017, o 18:34

vhris napisał(a):
Grimknur napisał(a):Po zabiciu trola nie wskoczył mi level drugi! A nowy topór wcale nie jest złoty, tylko miedziany i nie daje tyle bonusów co poprzedni! Napraw to!

To niesprawiedliwe: On miał trolla i dostał za niego topór a ja jak dotąd nic nie natrafiłem. No może poza starymi goblinami, które nie miały nic prócz starych portek...
Ja kce topora!

Każdy by tylko chciał, a latać po mapie nie ma komu! "Podmapowałem" sobie kota na klawiaturze i on za mnie latał, ale jednak trudu trochę było.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez rybczak 28 mar 2017, o 19:49

Grimknur napisał(a):Każdy by tylko chciał, a latać po mapie nie ma komu! "Podmapowałem" sobie kota na klawiaturze i on za mnie latał, ale jednak trudu trochę było.

Potwierdzam! Chcieć to każdy chce a latać to nie ma komu!
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 29 mar 2017, o 18:31

rybczak napisał(a):
Grimknur napisał(a):Każdy by tylko chciał, a latać po mapie nie ma komu! "Podmapowałem" sobie kota na klawiaturze i on za mnie latał, ale jednak trudu trochę było.

Potwierdzam! Chcieć to każdy chce a latać to nie ma komu!

Nom. A jakieś zmiany mają być? Czy przewidziane są jeszcze jakieś atrakcje w testowaniu czy tylko latanie ludzikiem?
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez rybczak 29 mar 2017, o 21:11

Na razie będę próbował pożenić system z DSG i wdrożyć go na oficjalny serwer. Na pierwszy ogień pójdzie implementacja konta mieszkańca, miasta oraz edytor lokacji. Pozniej rownolegle bedą prowadzone prace nad częścią gospodarcza i nad sama mapa (ekwipunek, energia, możliwość zbierania rzeczy i ulepszania, może tryb pvp).
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez John Rasmusen 29 mar 2017, o 21:19

rybczak napisał(a):Na razie będę próbował pożenić system z DSG i wdrożyć go na oficjalny serwer. Na pierwszy ogień pójdzie implementacja konta mieszkańca, miasta oraz edytor lokacji. Pozniej rownolegle bedą prowadzone prace nad częścią gospodarcza i nad sama mapa (ekwipunek, energia, możliwość zbierania rzeczy i ulepszania, może tryb pvp).

A będą jakieś questy i bossowie? ;D
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tu się toczy życie Starosarmacji