Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MFH

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: MFH

Postprzez Zombiakov 12 mar 2018, o 10:55

1. Możliwe. Z tego co pamiętam na liście nazwa jest z danych sesji. Została stara - się poprawi.

2. Opcji wgrania logo nie było i nie ma. Można podesłać.

3. Brak Eldoratu oczywiście wynika z tego, że działami w ramach federacji Sarmackiej (z tego co mi się wydaje, Sclavinia w piłce jest osobno niż Sarmacja - stąd Sarmacja w tym przypadku to STS). Jak już dojdzie do "poważnych" sezonów wtedy każdy będzie miał swoje miasto w odpowiedniej federacji i drużyny się poprzestawia.
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Helwetyk 12 mar 2018, o 11:00

Zombiakov napisał(a):Brak Eldoratu oczywiście wynika z tego, że działami w ramach federacji sarmackiej (z tego co mi się wydaje, Sclavinia w piłce jest osobno niż Sarmacja — stąd Sarmacja w tym przypadku to STS). Jak już dojdzie do „poważnych” sezonów wtedy każdy będzie miał swoje miasto w odpowiedniej federacji i drużyny się poprzestawia.

Ze swojej strony proponuję, aby federacje określić dopiero wtedy, gdy będzie znana liczba zespołów. Nie wiem, jaka jest optymalna liczba drużyn w ramach federacji, ale mam silne przeczucie, że ciekawiej byłoby, gdyby punktem wyjścia nie było podkreślanie podziału na grupy o dość ograniczonej liczebności.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, b. dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Zombiakov 12 mar 2018, o 11:51

Helwetyk napisał(a):Ze swojej strony proponuję, aby federacje określić dopiero wtedy, gdy będzie znana liczba zespołów. Nie wiem, jaka jest optymalna liczba drużyn w ramach federacji, ale mam silne przeczucie, że ciekawiej byłoby, gdyby punktem wyjścia nie było podkreślanie podziału na grupy o dość ograniczonej liczebności.

To też pytanie o docelową formę rozgrywek.
Jest taka możliwość, że nasze lokalne federacje (obecnie 4) będą walczyły o swój lokalny tytuł a potem w fazie playoff , przykładowo po dwie drużyny z każdej, będą już walczyły o mistrzostwo/puchar Księstwa/Rzeczpospolitej.
Czy pójdziemy w strukturę wertykalną (jak SLP) czy horyzontalną (jak NHL)

Ale niech będzie... zdejmę na chwilę obecną ograniczenia co do wyboru miasta.
Diuk Prokrust Zombiakov
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Helwetyk 12 mar 2018, o 12:06

Zombiakov napisał(a):Jest taka możliwość, że nasze lokalne federacje (obecnie 4) będą walczyły o swój lokalny tytuł a potem w fazie playoff, przykładowo po dwie drużyny z każdej, będą już walczyły o mistrzostwo/puchar Księstwa/Rzeczpospolitej.

Jest też chyba opcja, aby w razie czego walki toczyły się równolegle o tytuł mistrza prowincji i mistrza Sarmacji? (To być może jest jedna ze struktur, o których napisał Diuk, ale ze sportem mi nie po drodze…).
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, b. dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Zombiakov 12 mar 2018, o 12:51

Helwetyk napisał(a):Jest też chyba opcja, aby w razie czego walki toczyły się równolegle o tytuł mistrza prowincji i mistrza Sarmacji? (To być może jest jedna ze struktur, o których napisał Diuk, ale ze sportem mi nie po drodze…).

Nie chciałbym rozgrywek równoległych - raczej to co miałem na myśli - czyli kończą się rozgrywki lokalne - i po dwie drużyny awansują do fazy pucharowej. I tam walczą o mistrzostwo Księstwa.

Fantazja przyszłości mówi, że jak będą inne kraje to dojdą jakieś puchary międzynarodowe .... i reprezentacje (eksploatujące tych samych zawodników). Tak więc trzeba się ograniczać z ilością różnych rozgrywek :)
Diuk Prokrust Zombiakov
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Orjon 13 mar 2018, o 18:45

Towarzystwo Przyjaciół Hokeja „Błyskawica” Czarnolas gotowe!
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Remigiusz L. 17 mar 2018, o 23:02

Hokejowe wcielenie Piratów z Tropicany melduje się do akcji! Po mijającej (przynajmniej w wirtualu) zimie, czujemy się gotowi do walki na lodzie.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez IUdR 18 mar 2018, o 00:16

Bardzo przepraszam, ze wbijam tak ignorancko - łątwiej jednak spytać, niż sie przebijać przez dawne wpisy. Na cyzm stanęło w restauracji rozgrywek i, co ważniejszym jest pytaniem, jak sie zapisać do wspólnej zabawy?
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Remigiusz L. 18 mar 2018, o 00:25

Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji