Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Postprzez Ramsey 11 paź 2017, o 19:11

Witam!
Chciałbym aby władze Feru nie zapomniały o drużynie piłkarskiej MKS Sailor Fer grającej w drugiej klasie. W tym momencie musimy płacić innym klubom za wypożyczanie nam przestrzeni treningowej oraz stadionów na rozegranie meczy. Proszę o rozpoczęcie jakichkolwiek działań w tą stronę aby odbudowano stadion i bazę treningową.

Z poważaniem Aaron Ramsey, trener MKS Sailor Fer.
Ramsey
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Ramsey

Postprzez Remigiusz L. 12 paź 2017, o 16:23

Ramsey napisał(a):Witam!
Chciałbym aby władze Feru nie zapomniały o drużynie piłkarskiej MKS Sailor Fer grającej w drugiej klasie. W tym momencie musimy płacić innym klubom za wypożyczanie nam przestrzeni treningowej oraz stadionów na rozegranie meczy. Proszę o rozpoczęcie jakichkolwiek działań w tą stronę aby odbudowano stadion i bazę treningową.

Możecie się chyba ulokować w dawnym stadionie Piratów z Feru (o ile nie zniszczyło go trzęsienie).

BTW dlaczego na SG wśród miast STS Fer się nie wyświetla?
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 16 paź 2017, o 13:48

Został objęty kwarantanną przez to, że zarządzca nie kupował zup.

Co do bazy treningowej - moje prywatne lotnisko oraz baza Krokodyli stoją otworem na czas odbudowy miasta.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 25 paź 2017, o 10:12

Ramsey napisał(a):Witam!

Uszanowanie!

Chciałbym poinformować iż informacja o drużynie MKS Sailor Fer zawarta jest w zakładce na stronie Feru.

Istnieje też plan rozbudowy czegoś dla miasta, ale ze względu na moje ostatnie trudności z wolnym czasem, wszystko rozciąga mi się w planach. Przez dłuższy czas byłem też niedostępny i nie wiem jak z wolnym czasem będzie w najbliższej przyszłości, ale postaram się, by Fer nie został zapomniany. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 25 paź 2017, o 10:15

rybczak napisał(a):Został objęty kwarantanną przez to, że zarządzca nie kupował zup.

Co do bazy treningowej - moje prywatne lotnisko oraz baza Krokodyli stoją otworem na czas odbudowy miasta.

Tutaj dałem ciała na całej linii, zupełnie zapomniałem o konieczności wrzucania zup do garów, prócz braku czasu nie mam nic na swoją obronę.

Jedyne czym się mogę pochwalić to częściowe przeniesienie starej strony (obecnie jest to skansen / obiekt historyczny) do nowoczesnego stylu. Nie sprawdzałem i nie modyfikowałem jednak treści, póki co będą w oryginale).
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 27 paź 2017, o 06:17

Dzieje się, ach dzieje! Chcesz wiedzieć co się stało? Zapraszam.

Miejmy jednak nadzieję, że nie dojdzie do najgorszego.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 30 paź 2017, o 14:25

Kolny raz słychać coś o Ferze, tym razem są to problemy z wodą. Problemy z dystrybucją wody, problemy z kąpieliskami... Więcej w artykule.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 2 lis 2017, o 07:05

Tym razem krótko i na temat. Nawet w tak trudnych czasach trzeba uszanować cudzą własność. Co innego gdyby to należało do biedaka czy żebraka, wtedy jeszcze można przymknąć oko, ale nie gdy to coś należy do głównego dowodzącego!

Zapraszam do czytania!
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Tu się toczy życie Starosarmacji