Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Tu rozmawiamy na tematy związane z Starosarmacją

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Postprzez Grimknur 2 wrz 2017, o 13:46

Cześć Kochani (oraz Ci, których nie kocham).

Postanowiłem stworzyć wątek, w którym będę zbierał kolejny zestaw publikowanych artykułów w DSG, tym razem będą to kolejne prace nad odbudową Feru. Wiadomo, odbudować miasto łatwo nie jest, więc będzie więcej czasu i może więcej artykułów uda się sklecić. Wszelkie dodatkowe opisy mile widziane, nie mam wyłączności na publikacje w tak ważnym temacie.

Także zacząłem od założenia instytucji, która będzie mogła opisywać to co się dzieje, wstawiłem też pierwszy artykuł o jej powstaniu (plus bonus), a także o samej odbudowie Feru.

Ponieważ stary Fer niemal przestał istnieć, nowy, żeby było fajno i nowocześnie, nazwałem Ferem 2.0. Oczywiście miasto to dalej Fer, ale tak mi fajniej pasuje i tyle. :)
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Re: Projekt odbudowy Feru - Fer 2.0

Postprzez Patryk Vindsor 2 wrz 2017, o 20:56

Odbudowa Feru, świetna sprawa. Może tak opisać połączanie kolejowe Grodzisk - Fer ?
Patryk Vindsor

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Zombiakov 2 wrz 2017, o 22:33

Patryk Vindsor napisał(a):Odbudowa Feru, świetna sprawa. Może tak opisać połączanie kolejowe Grodzisk - Fer ?

A ktoś je kiedyś zbudował ? Może trzeba najpierw przeprowadzić prace społeczne przy budowie ?
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Dobry Obywatel

Postprzez Patryk Vindsor 3 wrz 2017, o 10:06

Zombiakov napisał(a):A ktoś je kiedyś zbudował ? Może trzeba najpierw przeprowadzić prace społeczne przy budowie ?

Skoro trasa kolei nigdy nie istniała... to świetny temat na narrację w zakresie jej budowy :)
Patryk Vindsor

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 8 wrz 2017, o 15:18

Patryk Vindsor napisał(a):
Zombiakov napisał(a):A ktoś je kiedyś zbudował ? Może trzeba najpierw przeprowadzić prace społeczne przy budowie ?

Skoro trasa kolei nigdy nie istniała... to świetny temat na narrację w zakresie jej budowy :)

Ludzie nie mają co do ust włożyć (nie licząc tych, którzy żyją w związkach małżeńskich), a Wy byście chcieli kolej stawiać. Wszystko w swoim czasie, ale jeśli ktoś chce coś stworzyć to ja oczywiście zapraszam, nie ma problemu, by dodatkowa nitka odbudowy szła własnym życiem. )
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 8 wrz 2017, o 15:21

Fer rośnie w oczach, no dobra, może i nie rośnie tak do końca, ale staramy się by rósł i mam nadzieję, że będzie to postępować. Z dnia na dzień będzie coraz lepiej i coraz bardziej dynamicznie będzie to wyglądało. :)

Póki co, żeby nie przedłużać, zapraszam do drugiego artykułu poświęconego na odbudowę Feru. Zapraszam do dyskusji pod wątkiem, im więcej nas tam, tym może i więcej będzie i tutaj. Brakuje takich ciekawych dyskusji wątkowych. :)
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Zombiakov 9 wrz 2017, o 12:44

McAfee twierdzi, że strona Fer zawiera informacje wprowadzające w błąd. To pewnie przez nieaktualne dane ;)

fer_warning.png
Diuk Prokrust Zombiakov
... bo śmierć to nie koniec ...
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 9 wrz 2017, o 13:49

Trzeba w końcu strony miejskie przenieść na odpowiednie podstrony Starosarmackiego serwisu... Pogoni się kogo trzeba.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 9 wrz 2017, o 14:16

rybczak napisał(a):Trzeba w końcu strony miejskie przenieść na odpowiednie podstrony Starosarmackiego serwisu... Pogoni się kogo trzeba.

A takie pytanie w ogóle pewnie nie na miejscu trochę, ale ja mam dostęp do tej strony? Dopiero dzisiaj mnie "umarli nieumarli" przypomnieli o tym, że taki potwór istnieje i straszy. Ja bym się chętnie w wolnej chwili podobierał do tego i jeśli nie będzie nikomu przeszkadzało to zachował stronę w całości jako archiwum, a resztę poumieszczał w dziale miastowym.

Póki co zrobiłem to tylko w kwestii instytucji i drużyn, ale też niestety odzew na forum był mały. :{
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Grimknur 12 wrz 2017, o 14:28

Dzisiaj ok. północy wyruszam w wielką podróż z Chin do Polski, więc będę wyłączony przynajmniej na dwa dni, ale czwartek - piątek postaram się coś zrobić ze stroną miasta Fer.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek
Korona Księstwa Sarmacji

Powrót do Tu się toczy życie Starosarmacji