Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zmiany na forum Baridasu

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Zmiany na forum Baridasu

Postprzez Laurencjusz 1 lis 2019, o 14:36

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Od dzisiaj weszły odgórnie zaplanowane i nie uzgodnieni one zmiany na forum centralnym.

Jak podoba się Wam ta zmiana? Ja osobiście mam bardzo mieszane odczucia i potrzebuję z 3 dni ba przetrawienie tego wszystkiego, bo jak na razie mam negatywne odczucia.

Liczę na konkretne uzasadnienie.

Bardzo nie podoba mi się fakt, że granice Baridasu na forum się zatarły, a działy może i tematycznie poukładane, ale czy to aż taka zaleta to nie wiem.

Mój pierwszy wniosek to chaos i nie wiem, czy to dobry krok dla obecnych lub nowych mieszkańców.

„Baridas sáno alta”

Laurẽt Gedeon I
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Re: Zmiany na forum Baridasu

Postprzez Julian FER 1 lis 2019, o 16:18

Wasza Królewska Mość!

Ja pier... przepraszam, ale gdzie odziały się moje koszary, rozkazy i inne wątki. Mam jeden wielki bałagan w KGB, w którym się nie odnajduję. Mam wszystko wrzucać do jednego wora, czy zacząć część rzeczy publikować w DP? Ktoś ten wygląd uzgadniał, czy to jakaś samowola budowlana?

(-) Julian markiz Fer at Atera
Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 1 lis 2019, o 17:48

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Po pierwsze nikt ze mną nie ustalał terminu zmian ani tego, że wszystko zostanie wepchnięte do jednego działu, w krórym widać tylko chaos.

Jak widać taka nie uzgodniona reforma trafiła nas i Sclavinę. Hasseland i Teutonia jakoś działów ma więcej, a nas nikt o zdanie na temat takiego wyglądu nie zapytał.

Gdybym wiedział, że jest planowany taki bajzel to sami byśmy sobie zredukowali objętość forum.

Zastanawiam się, czy nie należy zażądać przywrócenia stanu poprzedniego.

Jakie jest Wasze zdanie, bo jak narazie tylko Komendant KGB dał wyraz swemu niezadowoleniu? Jeśli to ma być powód do utraty Waszej aktywność to sprawą należy się zająć w trybie pilnym.

„Baridas sáno alta”

Laurẽt Gedeon
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Santi Vilarte 1 lis 2019, o 20:26

W imieniu Hasselandu informuję, że reforma obejmie także nas, tyle że jesteśmy w trakcie dyskusji nad jej zasięgiem. W praktyce obejmuje to rozmowy między mną, LP i centralą. Nasz dział aktualnie stoi praktycznie niezmieniony, bo nie mamy jeszcze porozumienia co do 1-2 działów. Teraz jeszcze doszła kwestia jakichś błędów forum, przez co jego struktura chwilowo się rozjechała. Natomiast zgadzam się co do konieczności ograniczenia ich liczby. Osobiście jestem w stanie zaakceptować, żeby wątki były rozgraniczone między regiony/miasta za pomocą znaczników, zamiast umieszczenia w osobnych poddziałach.
Santiago Vilarte
Podkanclerzy
Minister Informacji
Lord Szambelan KH
Mer Angemontu
TBC
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Postprzez Laurencjusz 1 lis 2019, o 20:36

Santi Vilarte napisał(a):
W imieniu Hasselandu informuję, że reforma obejmie także nas, tyle że jesteśmy w trakcie dyskusji nad jej zasięgiem....

Różnica jest taka, że Baridas został postawiony przed faktem dokonanym bez przedstawienia tego co zastanie po reformie.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez piwniczak 1 lis 2019, o 22:53

Ale zdajecie sobie sprawę, że w obrębie miliona martwych działów będziecie zdychać tak samo? One cudownie nie budują nowych miejsc pracy i nie uzdrawiają trądu? Nie kumam tego przywiązania do rozbuchanych struktur, które nic nie dają. Rozdzieranie szat o takie bzdury, to najlepszy przykład raka, który nas toczy. Przełknijcie zmiany i zajmijcie się budowaniem aktywności prowincji w jakiś wartościowy sposób.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 1 lis 2019, o 23:01

Teutonia jest nie ruszona bo sie nie zgodzilismy na zmiany. Jezeli struktura obecna sie by nie sprawdzila to nie widze problemu, zeby potem w ramach swojego samorzadu ciac dalej. ;)
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Verwaltung 1 lis 2019, o 23:09

Z tego co jest wiadome, to zmiany nie zostały skończone. Wszystko się w najbliższej przyszłości ułoży. Mnie też zginął dział Prefektury, dlatego po prostu założyłem sobie nowy wątek i jakoś działam. Dramatyzować będę potem — o ile w ogóle zajdzie taka potrzeba ;).
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Postprzez piwniczak 1 lis 2019, o 23:13

Joanna Izabela napisał(a):Teutonia jest nie ruszona bo sie nie zgodzilismy na zmiany. Jezeli struktura obecna sie by nie sprawdzila to nie widze problemu, zeby potem w ramach swojego samorzadu ciac dalej. ;)
No tak, całą Teutonię przepełnia duma ze swej kategorycznej postawy. Sraliśmy w lesie, sramy w lesie i będziemy srać w lesie, nie daliśmy wprowadzić kanalizacji.

A teraz możecie wrócić do umierania.

Wysłano gołębiem pocztowym z mobilnego biura senatorskiego.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 1 lis 2019, o 23:22

Wrocimy, tak samo jak wroci STS. No chyba nie wierzycie, ze nagle pojawi sie bum aktywnosci (ewentunie maly wybuch zwiazany z osobami ktore nie sa zadowolone). Nie mowilam nigdy ze nie trzeba reform, po prostu radykalnosc samego pomyslu nie pasowala. Nie bede zniechecala ludzi bo wam 2 dzialy wiecej tak bardzo przeszkadzaja.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Następna strona

Powrót do Zamek Królewski