Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Prośba o pomoc w przeprowadzce

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Re: Prośba o pomoc w przeprowadzce

Postprzez Krzysztof Hans 19 paź 2020, o 13:29

Chętnie wykorzystam swoje nabyte w Sclavinii doświadczenie polityczne.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji
Starosarmacja
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Esteladio 20 paź 2020, o 16:22

Krzysztof Hans napisał(a):Chętnie wykorzystam swoje nabyte w Sclavinii doświadczenie polityczne.

O to dobrze, bo ja mogę uzyskać obywatelstwo i zawnioskować o zwołanie Sejmiku, ale chętnie zaczekam aż Wicehrabia uzyska prawo do zasiadanie w Sejmiku.

Potrzebne mi jednak potwierdzenie, że mnie Namiestnik nie ogłosi persona non grata za chęć wprowadzenia pewnych prawnych poprawek :lol:. @BvTJ
Severin Verwaltung-Esteladio
Postronny obserwator
Trener Falangi Fer

Postprzez von Thorn-Janiczek 20 paź 2020, o 16:31

Severin napisał(a):
Krzysztof Hans napisał(a):Chętnie wykorzystam swoje nabyte w Sclavinii doświadczenie polityczne.

O to dobrze, bo ja mogę uzyskać obywatelstwo i zawnioskować o zwołanie Sejmiku, ale chętnie zaczekam aż Wicehrabia uzyska prawo do zasiadanie w Sejmiku.

Potrzebne mi jednak potwierdzenie, że mnie Namiestnik nie ogłosi persona non grata za chęć wprowadzenia pewnych prawnych poprawek :lol:. @BvTJ

Zależy od poprawek... :twisted:

A na poważnie - kimże jestem by się sprzeciwiać woli ludu? Nawet gdyby lud chciał mnie wywalić ze stołka - to jedynie ukłonię się i wrócę do Feru. :)
Namiestnik Starosarmacji
Burmistrz Feru
Dowódca Wojsk Bojowych KSZ
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta

ppłk KSP v-hr. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Starosarmacja