Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Falanga Fer (SLP)

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Falanga Fer (SLP)

Postprzez Severin 17 paź 2020, o 17:32

W dniu w powstała nowa drużyna "Falanga Fer". Wcześniej była to WM Wedla, która zakończyła 37 sezon na przedostatniej pozycji w drugiej klasie SLP, z dorobkiem 11 punktów po 18 meczach ...

Drużyna bardzo zaniedbana pod względem ekonomicznym, jak również zawodnicy w kiepskiej formie. Wymaga sporej ilości pracy. Niemniej jednak będzie ona kolejnym przedstawicielem Feru w SLP — z nadzieją, że kiedyś będzie stanowić powód do dumy.

Warto przy okazji wspomnieć, że WW Laviva Fer awansowała do pierwszej klasy z trzeciej lokaty.
(—) Severin von Verwaltung
Avatar użytkownika
Starosarmacja
 

Re: Falanga Fer (SLP)

Postprzez Severin 21 paź 2020, o 20:01

Do drużyny, ze szkółki piłkarskiej, dołączył junior Bartłomiej Pawlusiński, 18 letni bramkarz, z 4 cegłami umiejetności, obdarzony dobrym refleksem — niestety, z tendencją do gry aktorskiej. Właśnie wracamy z Auterry po towarzyskim spotkaniu z Futbólfeaán Auterra. Wtopiliśmy 0;4, mimo defensywnego ustawienia (5:3:2) i defensywnego nastawienia. 1 gola sędzia nie uznał, a 1 niewykorzystana okazja przeciwników była zwykłym pudłem. Debiut można uznać za niezbyt udany. Trzeba było wybrać sparing z Synami Wandy. Przynajmniej dostalibyśmy wpierdziel od prawdziwych legend.

Po tej traumatycznej porażce sztab prasowy będzie potrzebował około miesiąca na przeżycie żałoby i kontemplację. Zarząd przyjrzy się także Pawlusińskiemu i zdecyduje, czy skrócić go o kontrakt, czy o głowę.
(—) Severin von Verwaltung
Avatar użytkownika
Starosarmacja
 


Powrót do Starosarmacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron