Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FC Czarnolas

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Re: FC Czarnolas

Postprzez Zombiakov 29 lip 2020, o 22:11

leszcz napisał(a):grabarnia jak zawsze twardym orzechem, choć minęły generalnie czasy, w których człowiek na myśl o spotkaniu z wami się literalnie pocił. jak wyście z tamtym składem nie zdobyli żadnego tytułu, ja się pytam?

Którym tamtym ? Jeden tytuł mamy.

Nie twierdzę, że jestem dobrym managerem ale zwalam to na małą ilość indywidualnych umiejętności specjalnych. Wyrównana drużyna, sporo cegieł ale nie było błysku. Okresowo nawet nie było gościa do rzutów wolnych co w sezonie daje kilka bramek jak nic.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez leszcz 29 lip 2020, o 22:28

Zombiakov napisał(a):Nie twierdzę, że jestem dobrym managerem ale zwalam to na małą ilość indywidualnych umiejętności specjalnych. Wyrównana drużyna, sporo cegieł ale nie było błysku. Okresowo nawet nie było gościa do rzutów wolnych co w sezonie daje kilka bramek jak nic.

tamtym, z lesiakiem. ależ ja was diuku skarbniku nie oskarżam ani nic wam nie odbieram, stworzyliście swego czasu nieprawdopodobnie silny cegłowo team, przed którym drżało pół ligi. i to nie wasz brak umiejętności, a brak czasu i realioza sprawiły, że macie tytuł jeden a nie pięć.

także to miały być słowa uznania, a nie przeciwnie. sry za brak jasnego komunikatu :(
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Zombiakov 29 lip 2020, o 23:04

leszcz napisał(a):także to miały być słowa uznania, a nie przeciwnie. sry za brak jasnego komunikatu :(

Spoko, luz. W ogóle nie miałem na myśli, że odbieram to jako jakiś przytyk.
Co jak co ale X11 to ostatnia rzecz w KS którą bym traktował osobiście :D
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Starosarmacja