Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Telegram z Tropicańskiej Republiki Ludowej

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Re: Telegram z Tropicańskiej Republiki Ludowej

Postprzez leszcz 28 kwi 2020, o 10:52

Joanna Izabela napisał(a): A możecie uszanować decyzje waszych wcześniejszych namiestników i nie pluć na nich?
"Zabawa wojskowa", żeby dodać smaczku została zrobione na zasadach, że każdy może się włączyć i zawalczyć o zwierzchnictwo.[/url].

nie będę szanował decyzji namiestników, którzy swoją niefrasobliwością naruszają integralność prowincji. szanuję remigiusza, ale zostawił po sobie niezły bałagan.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 28 kwi 2020, o 11:03

leszcz napisał(a):pamiętam, jak remigiusz zaczynał swój projekt narracyjny. ceniłem go i nadal cenię. remigiusza nie ma, projekt właściwie stanął, a wy na jego gruzach dalej machacie szabelką. to przestaje wyglądać na narracyjną zabawę, a zaczyna na realną secesję części prowincji, a jeszcze wciągacie w to teutonię. a na coś takiego nie pozwolę. nie pozwolę na rozbijanie wątłej jedności starosarmacji i jakiejkowiek części księstwa. może to było śmieszne i fajne jak prowincja hulała (mam wątpliwości), a teraz nie hula i apeluję o przerwanie tego.

ewentualną dalszą zabawę narracyjną omówcie z nowymi władzami. a najlepiej przeprowadźcie się do starosarmacji i pomóżcie w odbudowie. a nie ferment siejecie z ruhnhoffu. nie widzicie, że zachowujecie się jak wichrzyciel?

a jeśli pytacie, co zostało, to wszystko. nasza historia, nasza praca, to co zbudowaliśmy. i my zostaliśmy.

Mam nadzieje, że jednak nowy Namiestnik będzie miał tyle godności, że jednak uszanuje wcześniejsze decyzje i ich konsekwencje. Płacz nie pomoże a postawa powyżej zniechęca do udziału w jakiejkolwiek zabawy z wami jako prowincją.Trzeba mieć trochę honoru.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez leszcz 28 kwi 2020, o 11:06

co zatem proponujecie, skoro remigiusz zapadł na ciężką realiozę?
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Joanna Izabela 28 kwi 2020, o 11:14

Przypominam, że już wczesniej było opisane co proponujemy, wiec:

a) przystąpienie do rozmów pokojowych;
b) wyznaczenie dowództwa nad armią El Dictatore;
c) bierne przyglądanie się masakrze kontrrewolucji.

Została podjęta decyzja, że przystępujemy do rozmów pokojowych(również przez waszego namiestnika). W takim razie czekamy na wybór nowego. Rozmowy pokojowe mają do siebie, że jest to kompromis miedzy stronami, a nie oddanie zwycięstwa bo "nic się nie stało".
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez AJMaat 28 kwi 2020, o 11:43

leszcz napisał(a):co zatem proponujecie, skoro remigiusz zapadł na ciężką realiozę?

Obecnie pracuję nad propozycją, którą mógłbym przedstawić podczas rozmów pokojowych. Na razie mogę zagwarantować jedno - lenna zostaną w rękach Starosarmacji (jeśli ktoś myślał, że jestem aż tak zaborczy, że będę próbował wszystko zamieść pod Teutonię ;) )
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Dwór Jego Książęcej Mości
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Książę Sarmacji

Postprzez von Thorn-Janiczek 28 kwi 2020, o 12:34

Pax, pax między Sarmaty. Poczekajmy, porozmawiamy, zobaczymy, pomyślimy.
Namiestnik Starosarmacji
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta
mjr KSP bar. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Starosarmacja

Postprzez Taddeo 29 kwi 2020, o 11:05

von Thorn-Janiczek napisał(a):Pax, pax między Sarmaty. Poczekajmy, porozmawiamy, zobaczymy, pomyślimy.

Wypijemy.
(~) sierżant Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
Książę Koronny

Obrazek
Królestwo Teutonii
Królestwo Baridasu

Postprzez von Thorn-Janiczek 29 kwi 2020, o 21:35

Czy mogę prosić o 24h czasu na zapoznanie się z tematyką nowego urzędu, który dziś otrzymałem? Po tym czasie chętnie zasiądę do debaty.
Namiestnik Starosarmacji
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta
mjr KSP bar. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Starosarmacja

Postprzez AJMaat 29 kwi 2020, o 22:42

von Thorn-Janiczek napisał(a):Czy mogę prosić o 24h czasu na zapoznanie się z tematyką nowego urzędu, który dziś otrzymałem? Po tym czasie chętnie zasiądę do debaty.

Nie ma problemu - ogarnijcie biurokrację, zapoznajcie się z obowiązkami, zróbcie, co potrzeba... I nie wyznaczajcie sobie terminu. Ufam Wam, że nie będziecie uciekać na Pustkowia czy w głąb nieistniejącego reala, więc gdy będziecie gotowi, odezwijcie się w tym wątku, albo, jeśli macie obiekcje co do rozmów pokojowych pod przewodnictwem Sclavinii, napiszcie tu. Postaramy się znaleźć rozwiązanie, które odpowiada zarówno STS, jak i TRL :)
(-) Albert Jan Maat von Hippogriff
Królestwo Teutonii
Książę Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Starosarmacja