Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pytania do Namiestnika/Komunikaty Namiestnika

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Re: Pytania do Namiestnika/Komunikaty Namiestnika

Postprzez Wilhem Orański 29 mar 2020, o 08:57

Zombiakov napisał(a):Oczywiscie. Winni zostali juz dawno ukarani. Teraz niestety trzeba bedzie ich ekshumowac zeby poszukac kluczy do serwerowni.

... albo skierować wniosek do NIA, jeśli poszukiwania się nie powiodą ;) Proszę zatem dać znać, jeśli już uda się zmienić rotę.
(—) Wilhelm J. Orański
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Verwaltung 30 mar 2020, o 12:15

Tak się składa że obecny Namiestnik jest w NIA. Jeśli jest w NIA, a nie ma dostępu tam gdzie go powinien mieć, to znaczy że coś jest nie tak i trzeba procedury pozmieniać 8-).
(—) Severin von Verwaltung
Konsylier na Dworze JKM Filipa I Gryfa
Starosarmacja

Postprzez Zombiakov 31 mar 2020, o 20:36

Nic się nie ukryje ale nie zmienia to faktu, że kilka mogił trzeba było przekopać, po czym okazało się, że to wordpress i trzeba szukać na innym cmentarzu. Finalnie się udało i tekst przysięgi został minimalnie zaktualizowany.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Guedes de Lima 24 kwi 2020, o 18:29

Jest tu kto? Mam kilka pytań na priv.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Verwaltung 24 kwi 2020, o 19:10

Jaśnie Oświecony Namiestnik chyba nie ma czasu i możliwości żeby sprawować urząd, więc władzy de facto nie ma. Obecne przepisy i stan faktyczny pozwalają w zasadzie dwóm osobom przejąć władzę i zaprowadzić porządek, ale nikt z tej opcji nie korzysta. Ja mogę uzyskać obywatelstwo i zostać adherentem, i tym samym udzielić stosownego poparcia, o ile się znajdzie taka osoba. Nie pretenduję do zostania Namiestnikiem, gdyż moje obecne możliwości czasowe nie mogłyby przekroczyć zakresu zwykłego zarządu, a sprawowanie władzy bez czasu na politykę jest niezasadne. Z istniejącym szambem legislacyjnym mogę pomóc, ale na ten moment nic więcej.
(—) Severin von Verwaltung
Konsylier na Dworze JKM Filipa I Gryfa
Starosarmacja

Postprzez von Thorn-Janiczek 25 kwi 2020, o 07:44

Verwaltung napisał(a):Jaśnie Oświecony Namiestnik chyba nie ma czasu i możliwości żeby sprawować urząd, więc władzy de facto nie ma. Obecne przepisy i stan faktyczny pozwalają w zasadzie dwóm osobom przejąć władzę i zaprowadzić porządek, ale nikt z tej opcji nie korzysta. Ja mogę uzyskać obywatelstwo i zostać adherentem, i tym samym udzielić stosownego poparcia, o ile się znajdzie taka osoba. Nie pretenduję do zostania Namiestnikiem, gdyż moje obecne możliwości czasowe nie mogłyby przekroczyć zakresu zwykłego zarządu, a sprawowanie władzy bez czasu na politykę jest niezasadne. Z istniejącym szambem legislacyjnym mogę pomóc, ale na ten moment nic więcej.

Szambo legislacyjne... Chętnie przyjmę pomoc i działajmy. Odezwę się dziś prywatnym listem.
Namiestnik Starosarmacji
Dowódca Bazy Sił Powietrznych w Punta
mjr KSP bar. Bartosz von Thorn-Janiczek herbu Groty
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Starosarmacja

Postprzez Guedes de Lima 14 maja 2020, o 13:02

Szanowny Namiestniku,

Jako autor tego pomysłu zachęcam do dyskusji.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Starosarmacja