Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wymiana ostrzału

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Wymiana ostrzału

Postprzez Andronik 25 paź 2019, o 21:39

Diuku-Namiestniku-in-spe Starosarmacji!

Jako Konsul Sclavinii, poprzysięgłem w imię Ostatecznej Krucjaty emulować aktywność w moim samorządzie i doprowadzić do jego ponownego rozkwitu. Widząc w waszym awansie i aktywności pewną nadzieję na to samo dla Starosarmacji, zarządziłem ostrzał lasów i łąk przygranicznych regionu Południowego Brzegu przez 13 EDAC. Z tej podniosłej okazji, zapraszam Jaśnie Oświeconego Diuka-Namiestnika-in-spe do przedsięwzięcia retaliacji i spotkania się ze mną w celu omówienia wspólnych priorytetów i polityki w terminie jak najprędszym, na przykład w Grodzisku, którego blokowisk zabrudzone ściany są nam obojgu terytorialnie bliskie.

/—/ Andronik, Konsul Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Re: Wymiana ostrzału

Postprzez piwniczak 27 paź 2019, o 10:07

Sławetny Konsulu,

jako że Starosarmacja nie posiada żadnej formacji paramilitarnej, musiałem samodzielnie podjąć kroki odwetowe i oddałem ostentacyjnie mocz do Zatoki Eldorackiej. Tym samym przyjmuję zaproszenie do rozmów. W najbliższym czasie skontaktuję się z burmistrzem Grodziska i poproszę go o rozpoczęcie przygotowań do Waszej wizyty.

Łączę wyrazy Powagi,
Obrazek
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wymiana ostrzału

Postprzez Verwaltung 3 lis 2019, o 19:54

W Sclavinii chyba nadal wodę filtrują, bo coś słabo idą te rozmowy.
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Starosarmacja

Powrót do Starosarmacja