Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wymiana ostrzału

Najstarsza prowincja Księstwa Sarmacji oraz nasza stolica, Książęce Miasto Grodzisk

Wymiana ostrzału

Postprzez Andronik 25 paź 2019, o 21:39

Diuku-Namiestniku-in-spe Starosarmacji!

Jako Konsul Sclavinii, poprzysięgłem w imię Ostatecznej Krucjaty emulować aktywność w moim samorządzie i doprowadzić do jego ponownego rozkwitu. Widząc w waszym awansie i aktywności pewną nadzieję na to samo dla Starosarmacji, zarządziłem ostrzał lasów i łąk przygranicznych regionu Południowego Brzegu przez 13 EDAC. Z tej podniosłej okazji, zapraszam Jaśnie Oświeconego Diuka-Namiestnika-in-spe do przedsięwzięcia retaliacji i spotkania się ze mną w celu omówienia wspólnych priorytetów i polityki w terminie jak najprędszym, na przykład w Grodzisku, którego blokowisk zabrudzone ściany są nam obojgu terytorialnie bliskie.

/—/ Andronik, Konsul Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wymiana ostrzału

Postprzez piwniczak 27 paź 2019, o 10:07

Sławetny Konsulu,

jako że Starosarmacja nie posiada żadnej formacji paramilitarnej, musiałem samodzielnie podjąć kroki odwetowe i oddałem ostentacyjnie mocz do Zatoki Eldorackiej. Tym samym przyjmuję zaproszenie do rozmów. W najbliższym czasie skontaktuję się z burmistrzem Grodziska i poproszę go o rozpoczęcie przygotowań do Waszej wizyty.

Łączę wyrazy Powagi,
Obrazek
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wymiana ostrzału

Postprzez Verwaltung 3 lis 2019, o 19:54

W Sclavinii chyba nadal wodę filtrują, bo coś słabo idą te rozmowy.
(—) Severin von Verwaltung
Konsylier na Dworze JKM Filipa I Gryfa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Starosarmacja