Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pytanie

Diecezja administrowana przez księży rotryjskich

Pytanie

Postprzez Artur 24 cze 2020, o 13:33

Do Jego Eminencji Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff-Piccolomini Najprzewielebniejszego Prymasa Sarmacji Umiłowanego Sługi Bożego,
na wstępie chciałbym wyrazić szczere podziękowanie za wysłuchanie oraz nadzieję na rychłe załatwienie niecierpiącej zwłoki kwestii. Mając na uwadze dobro Sclavinii a więc i Teplic zwracam się z prośbą do JE Prymasa o zorganizowanie w katedrze p. w. Św Dominika Mszy Świętej w intencji dokonania słusznego wyboru przez prześwietny naród Sclavinii w nadchodzących wyborach Gubernatora.

Zważywszy na sposób prowadzenia narracji politycznej przez Wicehrabiego Hansa proszę również Jego Ekscelencje Wielce Czcigodnego Prymasa o rozważenie przeprowadzenia egzorcyzmów na owym kandydacie oraz przekazanie stosownych informacji do Stolicy Apostolskiej. Uważam, że Jego Świątobliwość Jan II Papież powinien wiedzieć o możliwości zajęcia stanowiska Gubernatora przez wspomnianego wyżej p. Hansa.

Pragnę jeszcze raz podziękować za wysłuchanie. Ja we własnej osobie i wszyscy wierni módlmy się za Jego Świątobliwość Jana II, Czcigodnego prymasa Sarmacji oraz całe duchowieństwo. Pan z Wami!


Z wyrazami szacunku,
Artur Jarowit
nawracający się
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Artur
Królestwo Hasselandu
Więzień Jego Książęcej Mości
 

Re: Pytanie

Postprzez Taddeo 24 cze 2020, o 14:58

Synu Umiłowany

Chciałbym zanim odpowiem na list, poprawić błędy, które są wynikiem skojarzeń z nieistniejącym realem. Kościół Rotryjski (w rozumieniu jako wierni i kapłani) nie sprawuje Mszy Świętej, a Celebracje będące opisami. Zwierzchnikiem Kościoła i Państwa Kościelnego jest nie Papież, a Patriarcha.

Po wyborach wraz z JE Adalbertusem oraz Monsignore Januszem oczywiście będziemy pamiętali o celebracji za pomyślność dla Sclavinii. Do Stolicy Apostolskiej nie będzie nic kierowane, zgodnie z zawartym traktatem, artykuły 1 i 2 zobowiązują do nieingerowanie w sprawy wewnętrzne. Dziękuję ci Synu za ten list i przesyłam apostolskie błogosławieństwo.

abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
(~) chor abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
Książę Koronny
Szef Sztabu Generalnego KSZ
Prymas Sarmacji
Lord Wysoki Admiralicji LMiK

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Dwór Jego Książęcej Mości
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel
 


Powrót do Diecezja Teplice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość