Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[AS] Poczet władz sclavińskich 2007-2020

Ostateczna Kafeteria: niech trwa Ostateczna Krucjata!

[AS] Poczet władz sclavińskich 2007-2020

Postprzez Guedes de Lima 22 kwi 2020, o 21:22

Obrazek

Szanowni Państwo,

Pragnę przedstawić "Poczet władz sclavińskich 2007-2020", który powstał w murach Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda w Eldoracie. Jest to rozwinięcie i daleko idąca aktualizacja dwóch opracowań historycznych stworzonych w ramach funkcjonowania nieistniejącego już Sclavińskiego Instytutu Historycznego. Pierwsze porządkowało władze sclavińskie w latach 2007 - 2016. Drugie z kolei zajmowało się władzami Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu w latach 2009 - 2011. Przedstawiana Państwu praca zawiera wykaz władz II Rzeczpospolitej Sclavińskiej z roku 2010 i secesyjnego II Królestwa Sclavinii z lat 2010 - 2011. Jestem szczególnie dumny, że po wielu latach i trudach udało się odtworzyć ten okres historii sclavińskiej.

Pracę tą dedykuję wszystkim mikronautom zaangażowanym w proces budowy historii, kultury i tożsamości sclavińskiej na przestrzeni ponad trzynastu lat. Jestem szczęśliwy, że jako ostatni z v-żyjących Ojców Założycieli mogę być świadkiem jak tworzą się kolejne karty sclavińskiej historii. Wiem jednak, że w pracach mojego autorstwa można znaleźć nieścisłości, literówki lub po prostu błędy. Zapewniam, że są one niezamierzone i wynikają z tempa pracy i zaangażowania, by zrobić jak najwięcej podczas okresu #zostańwdomu. Stąd też jeżeli dostrzegą Państwo wszelkiego rodzaju nieścisłości, bardzo proszę o komentarze. Jest to wersja nr 1 nad którą będę pracował by była rzetelną podstawą dla dalszych losów historiografii sclavińskiej

Obrazek

Obrazek
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Re: [AS] Poczet władz sclavińskich 2007-2020

Postprzez Ludwik Tomović 22 kwi 2020, o 22:23

Bardzo dobrze wykonany kawał pracy :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. mat Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 23 kwi 2020, o 08:09

Ludwik Tomović napisał(a):Bardzo dobrze wykonany kawał pracy :)

Dziękuję, jeszcze w kwietniu powinna się ukazać v.2 uzupełniana na bieżąco o pewne dane do których stopniowo docieram. Jak nie w kwietniu to na początku maja br.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Verwaltung 23 kwi 2020, o 14:54

Dobry kawał pracy. Jeśli chodzi o uwagi to: Vizontas Zenaycev i Seweryn Santecki to też ja - nie ma co tak mnożyć populacji mikroświata.

EDIT: Przypominam sobie, że była kiedyś w Sclavinii bardzo istotna funkcja prefekta, ale w tym wykazie nie została ujęta. Zostawiam do swobodnej oceny przydatności tego urzędu w tej pracy.
(—) Severin von Verwaltung
Konsylier na Dworze JKM Filipa I Gryfa
Starosarmacja
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Guedes de Lima 23 kwi 2020, o 16:56

Verwaltung napisał(a):Dobry kawał pracy. Jeśli chodzi o uwagi to: Vizontas Zenaycev i Seweryn Santecki to też ja - nie ma co tak mnożyć populacji mikroświata.

O proszę, nie wiedziałem. Na pewno uwzględnię to w v.2. Pocztu. Dziękuję za cenną informację.

Verwaltung napisał(a):EDIT: Przypominam sobie, że była kiedyś w Sclavinii bardzo istotna funkcja prefekta, ale w tym wykazie nie została ujęta. Zostawiam do swobodnej oceny przydatności tego urzędu w tej pracy.

Fakt, było. Dziękuję! Funkcja prefekta, podobnie jak królowie III Królestwa będą uwzględnieni w v.2.

Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Powrót do Konsulat Sclavinii