Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

CWSW! Co tam panie w polityce?

Ostateczna Kafeteria: niech trwa Ostateczna Krucjata!

CWSW! Co tam panie w polityce?

Postprzez Roland 18 sty 2020, o 19:00

CWSW!

Czasami zaglądam na forum w trybie tzw. wampirycznej regeneracji i wypatrzyłem, że podjęto próby odłączenia pacjenta do respiratora. To sobie pomyślałem, że wezmę swoją ulubioną strzykawkę z adrenaliną i odkurzę niezawodny defibrylator i sobie pozwolę na ostateczny zryw by wam pomóc.

Jak się wraca to wrażenie jest piorunujące. Multum aktywnych, nowych wątków do przeczytania, cała masa treści. Supcio (ironiczne szlochanie). Gdyby komuś zechciało się podzielić krótkim wprowadzeniem w realia sclavińskie w 2k20, to będę zobowiązany.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Re: CWSW! Co tam panie w polityce?

Postprzez Guedes de Lima 19 sty 2020, o 10:19

Jaśnie Wielmożny,

W chwili obecnej pełnię funkcję Konsula Sclavinii, którą przejąłem po Sławetnym Androniku w grudniu ur. Jak całe Księstwo Sarmacji zmagamy się z wieloma problemami, przede wszystkim odpływem mieszkańców, marazmem i brakiem aktywności, która mogłaby z powrotem napędzić ideę Ostatecznej Krucjaty i obudzić Konsulat. Niemniej jednak staram się na każdym polu dbać o dobre imię Konsulatu Sclavinii, stymulować aktywność gdzie się da i wyznawać zasadę, że tym razem zejdę z tego okrętu ostatni. Wierzę w aktywność JO, jestem otwarty na każdą formę współpracy, wsparcia, tak by udowodnić jaką mikronacją jest Konsulat Sclavinii.

Niech Trwa Ostateczna Krucjata!

Obrazek
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Re: CWSW! Co tam panie w polityce?

Postprzez Hugo 28 sty 2020, o 13:24

Oooo, Markizie, Wy żyjecie! :D
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Powrót do Konsulat Sclavinii