Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Eldorat] Orędzie Wysokiego Emila Eldoratu

Ostateczna Kafeteria: niech trwa Ostateczna Krucjata!

[Eldorat] Orędzie Wysokiego Emila Eldoratu

Postprzez AFvTD 28 gru 2019, o 16:42

Szanowni Państwo

Nie tak dawno zostałem obrany Wysokim Emilem Eldoratu, czuję się zatem zobowiązany do wygłoszenia orędzia podobnego do wygłoszonego wczoraj w Wicekrólestwie Vienbien oraz Królewskim Mieście Almera. Eldorat jest z pewnością niezwykle ważnym miejscem w całej linii miast partnerskich. Jego rola w całości projektu będzie nieoceniona - będzie to punkt, w którym odbędzie się pierwszy organizacyjny kongres lokacji partnerskich. Betonowy charakter miasta oraz możliwości jakie daje niezwykle rozbudowana infrastruktura sprawia, że jest to idealne miejsce na rozwój usługowy. Zamierzam kontynuować narrację związaną z istotnym wpływem betonu w życiu każdego Sclavińczyka, jednakże nie zapomnę o istotnej roli ekologów w wojnie ze sclavińskim smogiem.

Na nowo zostaną otworzone (po uprzednim gruntownym remoncie) osiedla usługowo-mieszkalne, które istnieją już w Eldoracie. To właśnie tam skupione najważniejsze firmy zajmujące się usługami na terenie Konsulatu. Oczywiście odpowiednie przedsiębiorstwa dobiorę w odpowiedni sposób, mam nadzieję, że swoje biuro zdecyduje się tam przenieść również Unicorn Media Corporation. Osiedle otrzyma również nowe malowanie.

Jednakże to będzie kolejny element aktywizacji Eldoratu. Zostanie ogłoszony konkurs o nazwie: "Beton nie musi być szary". Jego celem będzie promocja betonu jako twórczego materiału, jednocześnie pokazując, że nie musi on kojarzyć się z monotonną szarością. Głównym celem będzie upiększenie naszego miasta poprzez kreatywne wykorzystanie wszelkiego rodzaju zapraw murarskich połączonych z różnokolorowymi barwnikami. Co powiecie na betonowe drzewa na Placu Złotym? A może betonowa rzeźba naszego Prześwietnego Konsula? To wy zadecydujecie, w jaki sposób zostanie zabetonowany Eldorat!

Ważna będzie dla mnie również rozbudowa infrastruktury drogowej na obrzeżach Eldoratu. Miasto będzie się stopniowo powiększać zajmując swoim terenem kolejne drobne kawałki terenu. Z czasem nie będziemy mieli do czynienia z Eldoratem, ale z Aglomeracją Eldoradzką.

Jednakże tak samo jak w Vienbien i Almerze, pomimo tego, że chciałbym przebywać w Eldoracie jak najdłużej - niestety nie będę mógł być tutaj cały czas. W związku z tym moje obowiązki w moim imieniu podczas mojej nieobecności będzie sprawował Niski Emil, na którego powołuję Eryka Fajerwerka. Myślę, że jego cechy charakteru pozwolą na sprawne funkcjonowanie miasta, a także będą sprawiać, że cele postawione przeze mnie dla Eldoratu będą realizowane z odpowiednim zapałem oraz energią.

Pierwsze działania będą widoczne już niedługo, gdyż prawdopodobnie niedługo po nowym roku rozpoczęte zostaną przygotowania do pierwszego kongresu lokacji partnerskich, na których przedstawiciele miast (w postaci moich zastępców razem ze mną) podpiszą pierwszy statut współpracy, do którego będziemy stopniowo zapraszać kolejne miasta i lokacje (Luczeng, Grodzisk, Fer, Zloty Gród, Srebrny Róg, Auterrę, Ciuad de Bravo, Bordonię, Gidenę, Melenę, Gryfie Gniazdo, Zwierzogród, Alawancję, Kanugard, Krasnodarsk, Wolnograd i inne w zależności od rozwijającej się sytuacji)
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Królestwo Hasselandu

Re: [Eldorat] Orędzie Wysokiego Emila Eldoratu

Postprzez Guedes de Lima 29 gru 2019, o 14:50

Raz jeszcze życzę powodzenia i wierzę w realizację zakładanych celów. Cieszy mnie obsadzenie stanowiska Mera Eldoratu tak kompetentną i ambitną osobą. Przywróćmy blask naszej stolicy!

Proszę pamiętać, że służę pomocą, radą i wsparciem.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Powrót do Konsulat Sclavinii