Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wynki wyborów Gubernatora

Ostateczna Kafeteria: niech trwa Ostateczna Krucjata!

Re: Wynki wyborów Gubernatora

Postprzez Ludwik Tomović 29 cze 2020, o 11:58

Nie wiem, nie ja organizowałem wybory, ale wysłałem już pytanie do JKM
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Artur 29 cze 2020, o 12:13

Kolejne wybory Sclawinia powinna organizować we własnym zakresie. Teraz powstało wrażenie jak by ktoś manipulował przy wynikach a ogłoszone wyniki już zawsze będą budziły wątpliwości. Niestety, ale to co się wydarzyło jest skrajnie nieodpowiedzialne
Artur
Dobry Obywatel

Postprzez Ludwik Tomović 29 cze 2020, o 13:15

Myślę, że JKM przedstawi wyniki i systemowe "wydruki" które wskażą że wszystko odbyło się prawidłowo.

Na pewno warto trochę zmodyfikować system głosowania (jeśli się da), tak żeby gdy głosowanie kończy się np o 21 to np o 21:10 system już publikował automatycznie wyniki.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 29 cze 2020, o 13:18

Ludwik Tomović napisał(a):Myślę, że JKM przedstawi wyniki i systemowe "wydruki" które wskażą że wszystko odbyło się prawidłowo.

Nie ma jakichkolwiek podstaw, by twierdzić, że mogłoby dojść do jakiejkolwiek manipulacji przy wynikach.

Ludwik Tomović napisał(a):Na pewno warto trochę zmodyfikować system głosowania (jeśli się da), tak żeby gdy głosowanie kończy się np o 21 to np o 21:10 system już publikował automatycznie wyniki.

Zdecydowanie. Nie może być tak, że samorząd czeka na wyniki wyborów tyle godzin. Przejrzysty wydruk powinien być już dostępny po godz. 21:00.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Artur 29 cze 2020, o 13:23

W każdym razie system nie może być uzależniony od widzimisie jednej osoby choćby osoba ta była księciem. trzeba koniecznie zreformować sposób wybierania kolejnego gubernatora. Choćby miałoby się to odbyć na forum, toż to wiadomo że tajność głosowania w warunkach cyfrowych jest fikcją
Artur
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 29 cze 2020, o 14:00

Chcieliście mieć wybory przez system to tak wychodzi. Nie wiem skąd ten pęd, skoro zazwyczaj były na forum i działało. Obecnie nie ma tego problemu ale od razu mogę powiedzieć, że jak będą wam się niechcący nakładały wybory wasze z sarmackimi to na pewno nikt z was nie dostanie uprawnień do wglądu w wyniki bo ten system nawet nie jest zaprogramowany tak żeby osoby miały wgląd tylko do jednych wyników tylko od razu mają do wszystkich (bo do Baridasu jakoś nikt z tego nie korzystał prawie, a sam Baridas tylko podczas wyboru Króla). Polecam wrócić do starej dobrej metody.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Rada Ministrów
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 29 cze 2020, o 19:42

Są wyniki: http://prawo.sarmacja.org/akt,11606.html

Gratuluję @LudwikTommo zwycięstwa! Prowadź! CWSW!
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Konsulat Sclavinii