Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Facebook

Dział urzędowy Rządu: wsparcie finansowe — dotacje — rejestracja instytucji — Forum Centralne — Dziennik Praw

Facebook

Postprzez Zombiakov 31 lip 2020, o 23:55

Składam ten oto skromny wniosek o wypostowanie na fejsie informacji o abdykacji Filipa I Gryfa oraz kolejnych kluczowych zdarzeń które nadejdą.

Elekcja to świetny moment by przypomnieć się starym mieszkańcom a profil na Fejsie leży od ponad roku - mimo, że mamy go podlinkowanego na stronie.

Jak rozumiem Twitter jest automatycznie tworzony na podstawie GAPa - ale może jakis dedykowany wpis by nie zaszkodził. Nie mniej na fejsie jesteśmy bardziej obserwowani.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Re: Facebook

Postprzez Krzysztof Hans 1 sie 2020, o 10:42

W ogóle przydałoby się częstsze redagowanie Facebooka a nie tylko okazjonalne.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez KHS 2 sie 2020, o 11:11

Mógłbym się tym zająć :D Nie jestem wielkim erudytą, ale kilkaset znajomych się posiada, w większości osoby, które mają IQ wyższe niż 100, a czasu do 1. września mam baaaaardzo dużo.

Jestem w Sarmacji codziennie, nie popieram żadnej strony sporu póki nie ma przegięć.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"
Królestwo Teutonii

Postprzez Guedes de Lima 2 sie 2020, o 12:42

Deklaruję pomoc. Już jakiś czas temu wspominałem, że powinniśmy zadbać o social media. FB ma potencjał i powinniśmy z niego korzystać.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Krzysztof Hans 2 sie 2020, o 19:54

Też mogę pomóc :)
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Konfederacji Sclavinii
- Pomysłodawca mikronacyjnego konkursu piosenki Our Sound oraz Dyrektor i Producent Wykonawczy jego 12-tej edycji w Księstwie Sarmacji.
---------
Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to najbardziej odpowiedzialny pomysł w historii mikronacji. Co innego secesja, rozpad państwa i będąca po tym II Rzeczpospolita Sclavińska.
-----
Postaw na Novą Sclavinię - Postaw na Hansa, Stowarzyszenie "Nova" i Sojusz Centrowo-Demokratyczny!
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Joanna Izabela 2 sie 2020, o 19:59

Rada Ministrów nawiązała współpracę z Guedesem de Limą. Wobec tego profil facebookowy trafił pod dobrą opiekę.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez barthan 2 sie 2020, o 20:03

Tylko kto będzie tam komentował? :P
Ktokolwiek robiący cokolwiek.

Obrazek
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez Zombiakov 2 sie 2020, o 20:07

No to czekamy na reboot.

Tylko kto będzie tam komentował? :P

Ja mam dodatkowe konto sarmackie na FB. W razie potrzeby się loguję ;-) Ale jest to jednak kulawe rozwiązanie.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 3 sie 2020, o 11:51

Joanna Izabela napisał(a):Rada Ministrów nawiązała współpracę z Guedesem de Limą. Wobec tego profil facebookowy trafił pod dobrą opiekę.

Drodzy,

Spróbujemy zaktywizować FB. Jeżeli macie swoje pomysły, sugestie lub uwagi co tam powinno być zamieszczane, dawajcie znać tutaj lub przez PM. Według mnie FB nas nie zbawi ale na pewno powinniśmy być aktywni w SM.
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Piotr Paweł I 3 sie 2020, o 14:24

Problem główny polega na tym, że 75% (co najmniej!) Sarmatów chce pozostać w cieniu i w związku z tym nie robi nic w sprawie sarmackiego FB. Przy okazji polecam https://www.facebook.com/Hasseland/ - tu również nie ma nadmiaru informacji...
Piotr de Zaym
Arcyksiążę KH, Król-Senior Hasselandu
prof. dr net. Rektor HAN, Kustosz Muzeum Hasselandzkiego
Diuk Sarmacki
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel

Powrót do Rada Ministrów