Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o dofinansowanie

Wniosek o dofinansowanie

Postprzez AH113 12 maja 2020, o 09:34

Ja, Aven Wedsa, legitymująca się paszportem ID AH113, przybywszy do Księstwa Sarmacji w dniu 02.05.2020 składam wniosek o przyznanie mi jednorazowego i bezzwrotnego wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców, w wysokości 10 000 libertów wypłaconego na moje konto w Banku Sarmacji.

Składając niniejszy wniosek zaświadczam, że przybywam do Księstwa Sarmacji po raz pierwszy, nigdy wcześniej podobnego wniosku nie składałem/-am, ani w żadnej innej formie wsparcia finansowego dla Nowych Mieszkańców od Rady Ministrów nie otrzymałem/-am.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
AH113

Re: Wniosek o dofinansowanie

Postprzez Joanna Izabela 12 maja 2020, o 10:29

Informuje, że w związku o podejrzenie klonningu wstrzymuję realizacje wniosku. Sprawa została przekazana do prefektury.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Cris Menago 12 maja 2020, o 11:14

Odpowiem na te decyzje cytujac samego siebie:

Dzien dobry, Aven Wedsa jest to moja zona w zyciu realnym ktora namowilem do zabawy, korzystamy z tego samego internetu pewnie dlatego sa jakies powiazania - to byla moja odpowiedz na zapytania powiazania kont.

Jesli to problem ze zachecam nowych uzytkownikow - to chyba rozwaze dalsze obywatelstwo w tym Krolestwie

Pozwole sobie zostawienie mojej opini: z calym szacunkiem do Pani minister ale mysle ze z takim podejsciem do mieszkancow nie ma sie co dziwic ze ich nie przybywa czy tez w calym krolestwie jest tylko 4 aktywnych.

Moze lepiej ulatwiac im rozwijanie sie niz negowac pod kazdym wzgledem

Z poważaniem
Lord Namiestnik Vienbien
Chief Executive Officer
Z poważaniem
Lord Namiestnik Vienbien
Chief Executive Officer Unificazione Delle Micronazioni
Obrazek
Królestwo Hasselandu

Postprzez Joanna Izabela 12 maja 2020, o 11:47

W związku z wyjaśnieniem nie mam więcej wątpliwości. W takim razie nie widzę przeszkód do wypłacenia pieniędzy.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii

Postprzez Cris Menago 12 maja 2020, o 12:27

W imieniu p. Aven Wedsa jako jej pracodawca chcialem podziekowac za pozytywne rozpaczenie.

Pozdrawiam
Z poważaniem
Lord Namiestnik Vienbien
Chief Executive Officer Unificazione Delle Micronazioni
Obrazek
Królestwo Hasselandu

Postprzez Jul 13 maja 2020, o 18:50

wypłacono
Juliette Altrimenti
Dobry Obywatel

Powrót do Archiwum Rządowe