Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

HW do LK

HW do LK

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 lis 2019, o 18:55

Grodzisk dn. 11-11-2019 r.

Szanowny Lordzie Kanclerzu

Zwracam się z oficjalnym wnioskiem o wprowadzenie, zmian na forum centralnym. Dotyczącym Sił Zbrojnych; kieruję ten wniosek do waszej osoby. Jako że jesteśmy obydwaj, obecnie na bieżąco zapominani, z uwagami jakie mam do obecnego wyglądu wątku SIŁY ZBROJNE.
Zacznę od tego, że ciągle obowiązuję ustawa o jednostkach paramilitarnych. Nr 235 z lipca 2015 roku.
http://prawo.sarmacja.org/akt,7642.html
Opierając się na niej, oraz nie pisanej zasadzie że Ksiązece Siły Zbrojne. Są jedyną armią, na terytorium Księstwa Sarmacji. Uważam że duży nie takt, wpisanie w Siłach Zbrojnych; n/w jednostek paramilitarnych.
-TLGK
-KGB
-GH
-W-OK
Zaznaczam żę nie, jestem ich przeciwnikiem. Ani nie mam "problemu" z żołnierzami, w służbie tych formacji. To jednak, teraz chcę by zostały one oddzielone od KSZ. Sugeruje przeniesienie ich do osobnego wątku, pod inna nazwą np: Milicje Terytorialne, Jednostki Pozamilitarne, Gwardie Samorządowe.

Wracajać do sedna sprawy, w samym wątku Siły Zbrojne zależy mi na zmianach. Które tu zamieszczam , jest to podyktowane tym. Że w sprawach wojskowych, nie da się mocno przyciąć wątków. A obecny stan, jest dla żołnierzy mocno nie czytelny, wprowadził nawet lekki chaos- przez pierwsze kilka dni. Nawet ja, mam w dniu dzisiejszym problemy z od nalezieniem co gdzie jest. Dlatego proszę o takie zmiany, co w ma nam ułatwić pracę w KSZ.

DZIAŁY:
Prawo Wojskowe
Sztab Główny
Służba Dyżurna
Żandarmeria Wojkowa
Wojkowa Komenda Uzupełnień
Książęca Akademika Wojkowa

BAZY:
Anheim [KSS]
Cracoffi [KMW]
Punta [KSP]
Shimonshet [KMW]
Zommerland [KWL]
( Zależy mi, aby pozostawić dotychczasowe watki z tych baz )

WATKI INNE:
Skróty nazw stopni wojskowych
Święto KSZ
Etaty w KSZ na dzień 05.08.2019
Wykaz uzbrojenia i sprzętu KSZ
( pozostałe watki, spokojnie nie są nam. Potrzebne i mogą pozostać Archiwum )

Liczę że, szanowny lord Kanclerz, pozytywnie rozpatrzy mój wniosek. W razie wszelkich pytań, proszę o kontakt. Celem wyjaśnienia, wszelkich nie jasność- jakie mogą. Powstać przy realizacji tego wniosku.
Obrazek
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: HW do LK

Postprzez Januszek vH-P 12 lis 2019, o 18:33

JO Hetmanie Wielki,

Informuję o przyjęciu i realizacji wniosku. Obecnie forum KSZ wygląda następująco. W razie jakiś poprawek, zmian proszę informować poprzez PK. :)
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Powrót do Archiwum Rządowe