Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Skarga

Dział urzędowy Jego Książęcej Mości: obywatelstwo sarmackie — tytuły, herby, ordery i odznaczenia — wybory do Sejmu

Skarga

Postprzez Laurencjusz 11 lis 2019, o 20:32

Wasza Książęca Mość!

W wyniku prac, które miały przynieść porządek na forum schowana (mam nadzieję, że nie skasowana) został uprzątnięty mój dział Ród at Atera, który mieścił się u boku WKM przez 4 lata zgodnie z tym postanowieniem Marszałka Dworu.
Obrazek

Obecnie nie mogę znaleźć wątków rodowych wraz z całym Chronologicznym spisem wydarzeń z lenna Gidena i rodu at Atera, bo wchodząc w ten link, którego screen dodatkowo zamieszczam poniżej dowiaduję się, że:

Obrazek

Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.

Obrazek

Wstyd mi za ten bałagan, ale liczę, że WKM stanie na wysokości zadania i odda mi to co wiele lat zbierałem.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Re: Skarga

Postprzez Januszek vH-P 11 lis 2019, o 21:30

WKM Piotrze III Łukaszu,
WKM Laurēt Gedeonie I,

Przepraszam, że wchodzę do Kanclelarii Książęcej bez zaproszenia, ale muszę sprawę wyjaśnić.

Podejrzewam, że dział Rodu at Atera został zarchiwizowany wraz ze starym działem Książęcym. Odnalazłem go i przeniosłem w to miejsce. @MaHi Jest to u dołu strony głównej. Ponadto utworzona została grupa rodu.

Mimo zrozumiałych pretensji co do działu, który został prawnie nadany proszę WKM o składanie w takich sprawach wniosków do RM.

Kłaniam sie nisko
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Re: Skarga

Postprzez Piotr III Łukasz 11 lis 2019, o 22:59

Wasza Królewska Wysokość,

Panie Kanclerzu,

w rzeczy samej, sprawy forum należą w swej kompetencji do Rady Ministrów. Całe szczęście, bo z moim ogarnianiem forum, wnioski byłyby wykonywane dłużej - jakoś ciężko mi się do tego phpbb3 przekonać, do dzisiaj.

Panu Kanclerzowi dziękuję za zrealizowanie wniosku i niniejszym go zamykam.

Pragnę też zauważyć, że reforma forum, której byłem wielkim orędownikiem, niestety nie została dokończona. Stąd mogą się pojawiać pewne niezamierzone komplikacje. Bardzo dziękuję Panu Kanclerzowi za ich sprawne rozwiązywanie.

pozostaję z szacunkiem

(—) Piotr III Łukasz
Książę Sarmacji
Książę Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Powrót do Jego Książęca Mość