Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o obywatelstwo.

Dział urzędowy Jego Książęcej Mości: obywatelstwo sarmackie — tytuły, herby, ordery i odznaczenia - inne wnioski i ogłoszenia
Spis papierów urzędowych

Witaj w Kancelarii Księcia! Jeśli masz jakąkolwiek sprawę załóż nowy wątek. Jeśli nie wiesz jak napisać wniosek zobacz "instrukcję". Pomoże to na pewno Tobie oraz sprawdzającemu wniosek. Z pozdrowieniami od Dworu Jego Książęcej Mości.

Wniosek o obywatelstwo.

Postprzez Michał Jerzy Potocki 17 paź 2020, o 20:31

WNIOSEK
O NADANIE OBYWATELSTWA

Imię i nazwisko: Michał Jerzy Potocki / Miguel De Catalan
Paszport: AH112

Na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Sejmu nr 208 o obywatelstwie sarmackim wnoszę o nadanie mi obywatelstwa sarmackiego. Obywatelstwo Sarmackie potrzebne jest aby być obywatelem Hasselandu. I to jest jeden z głównych motywów. Chciałem się przysłużyć Hasselandowi i pomóc mu.

Z wyrazami szacunku
Michał Jerzy Potocki

Przysięgam, że jako obywatel sarmacki, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; że będę wspierał Konstytucję i prawa Księstwa Sarmacji oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; oraz że będę wspierał Księstwo Sarmacji ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż Bóg.
/-/ Miguel Jorge de Borbón-Conti de Catalan
Príncipe de Scarlana
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o obywatelstwo.

Postprzez anglov 20 paź 2020, o 23:30

Ze względu na spełnienie wymogów i złożenie przysięgi we wniosku inicjalnym, uznajemy ją za skuteczną.

Z przyjemnością informujemy o nadaniu obywatelstwa.
Andrzej Fryderyk
Książę Sarmacji
Królestwo Teutonii
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Powrót do Jego Książęca Mość