Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rafał Trzaskowski kandydatem KO na prezydenta.

W tym dziale rozmawiamy na tematy niezwiązane z mikronacjami, w tym z realną polityką

Re: Rafał Trzaskowski kandydatem KO na prezydenta.

Postprzez Ludwik Tomović 29 cze 2020, o 11:13

Guedes de Lima napisał(a):Jaki tu spokój, nanana. :mrgreen:

Mój kandydat zdobył (jeżli wierzyć wp.pl) 0,23% głosów. :lol:

A kto w II turze? :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. chor. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Gubernator Konfederacji Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Michal_Feliks 29 cze 2020, o 12:24

Zombiakov napisał(a):Mój nie całe 14.
Za dwa tygodnie będziem głosować przeciwko państwu o wydatnych cechach totalitaryzmu.

Kto będzie ten będzie, jestem dziwnie spokojny że znajdzie się tu spore grono fanów skisłego budyniu.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez Guedes de Lima 30 cze 2020, o 09:53

Ludwik Tomović napisał(a):
Guedes de Lima napisał(a):Jaki tu spokój, nanana. :mrgreen:

Mój kandydat zdobył (jeżli wierzyć wp.pl) 0,23% głosów. :lol:

A kto w II turze? :D

Póki co waham się w ogóle czy iść. ;)
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

Obrazek

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Felix Polon von Sarm 30 cze 2020, o 14:52

@GuedesDeLima - Zawsze można pójść i oddać głos nieważny, ale jeszcze lepiej - wybrać mniejsze zło. ;)
Felix Polon -
Przewodniczący i założyciel Nacjonalistycznej partii Sarmacji

Obrazek
Starosarmacja

Postprzez Zombiakov 30 cze 2020, o 15:46

Felix Polon von Sarm napisał(a):@GuedesDeLima - Zawsze można pójść i oddać głos nieważny, ale jeszcze lepiej - wybrać mniejsze zło. ;)

Nie pójście albo głos nieważny to też głos. Mianowicie głos na wygranego.

Jeżeli ktoś rozumie Trzaskowskiego jako mniejsze zło to apeluję o głosowanie.

Jeżeli ktoś rozumie Dudę jako mniejsze zło to apeluję o przemyślenie tego jeszcze raz.
Mi na prawdę wiele rzeczy nie przeszkadza. Niech sobie przekopują mierzeję, niech sobie kradną ile chcą (bo każda władza w tym kraju kradnie ile się da), niech nawet wychodzą z UE. Ale posługiwanie się retoryką i metodami państwa totalitarnego (wewnętrzny wróg, [żydzi, lgbt+], propaganda na wyższym poziomie, szczucie w mediach każdego kto przeszkadza, zasłanianie się wyższą ideologią [kościół])

A powiem tylko, że zawsze byłem bardziej w stronę konserwatyzmu. Głosowałem na Lecha K. i nawet 5 lat temu zagłosowałem na Andrzeja - bo nie mogłem patrzeć na indolencję władzy i Komorowskiego któremu się reelekcja po prostu należy. Nie lubiłem i nie lubię głupiej poprawności politycznej i "lewaków".

Ale robienie z pewnych grup społecznych stygmatyzowanego wroga narodu po to żeby utrzymać się przy korycie to krok w stronę powtórki z bardzo smutnej przeszłości. WyPAD !
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Michal_Feliks 2 lip 2020, o 23:10

Zombiakov napisał(a):
Felix Polon von Sarm napisał(a):@GuedesDeLima - Zawsze można pójść i oddać głos nieważny, ale jeszcze lepiej - wybrać mniejsze zło. ;)

Jeżeli ktoś rozumie Dudę jako mniejsze zło to apeluję o przemyślenie tego jeszcze raz.
Mi na prawdę wiele rzeczy nie przeszkadza. Niech sobie przekopują mierzeję, niech sobie kradną ile chcą (bo każda władza w tym kraju kradnie ile się da), niech nawet wychodzą z UE. Ale posługiwanie się retoryką i metodami państwa totalitarnego (wewnętrzny wróg, [żydzi, lgbt+], propaganda na wyższym poziomie, szczucie w mediach każdego kto przeszkadza, zasłanianie się wyższą ideologią [kościół])

A powiem tylko, że zawsze byłem bardziej w stronę konserwatyzmu. Głosowałem na Lecha K. i nawet 5 lat temu zagłosowałem na Andrzeja - bo nie mogłem patrzeć na indolencję władzy i Komorowskiego któremu się reelekcja po prostu należy. Nie lubiłem i nie lubię głupiej poprawności politycznej i "lewaków".

Ale robienie z pewnych grup społecznych stygmatyzowanego wroga narodu po to żeby utrzymać się przy korycie to krok w stronę powtórki z bardzo smutnej przeszłości. WyPAD !

Swietnie pamietam nasze spory z przeszlosci, nigdy bym nie pomyslal ze pare lat pozniej znajdziemy sie przed druga tura w jednym obozie xD
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez leszcz 2 lip 2020, o 23:55

totalitaryzm to będzie jak kaczor kipnie i się dogadajo faszole z ziobrą.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
Dobry Obywatel

Postprzez Jakub Molski 6 lip 2020, o 07:54

Zombiakov napisał(a):

Aż się prosi o pewien cytat...
Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

A w drugiej turze zagłosuje na Andrzeja mimo tego że głosowałem na Konfederację, ponieważ wolę
socjalizm i konserwatyzm PiS niż sprzedać Niemcom Polskę jak to będzie za PO/KO
Jakub Józef Molski
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Michal_Feliks 6 lip 2020, o 23:47

Sprzedac.
Niemcom.
Polskę.

Aż się prosi o pewien cytat.
" - Iksde, wujku - powiedział mój siostrzeniec".
emeryt
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez Mkbewe Czarniecki 6 lip 2020, o 23:59

Jakub Molski napisał(a):Aż się prosi o pewien cytat...
Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."

A w drugiej turze zagłosuje na Andrzeja mimo tego że głosowałem na Konfederację, ponieważ wolę
socjalizm i konserwatyzm PiS niż sprzedać Niemcom Polskę jak to będzie za PO/KO

Ale śmierdzi spoconym kucem. Nie przeczytałeś, widać bratku, Wiedźmina ze zrozumieniem. Nawet porządnie zacytować nie umisz. Zwłaszcza, że dalej mamy:

"- Czy mogę przyjąć, że mu odmówiłeś tak jak mnie?
- Możesz.
- Dlaczego?
- Bo nie wierzę w mniejsze zło.
Renfri uśmiechnęła się lekko, po czym usta skrzywił jej grymas, bardzo nieładny w żółtym świetle świecy.
- Nie wierzysz, powiadasz. Widzisz, masz rację, ale tylko częściowo. Istnieje tylko Zło i Większe Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: "Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze"."

Te wybory to nie jest głosowanie między konserwą a progresywnym liberałem. To nie jest nawet głosowanie między amerykańską onucą a niemieckim pantoflem. To jest głosowanie między demokracją a jej brakiem. RT będzie jeszcze szansa zmienić. Dudę niekoniecznie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Real, który nie istnieje