Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Stan wyjątkowy - weryfikacja

Zamek Jego Królewskiej Mości
Obrazek

Stan wyjątkowy - weryfikacja

Postprzez Laurencjusz 19 paź 2019, o 21:49

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

W związku z tym, że zgodnie z art. VIII ust. 2 Praw Kardynalnychoraz z w związku z art. 1 ust. 2 Dekretu królewskiego o wprowadzeniu stanu wyjątkowego, w którym zostało ogłoszone, że do 20 października 2019 r. przeprowadzimy weryfikację statusu obywateli, którzy nie wykazywali ciążącej na nich aktywności wynikającej ze złożonej przysięgi oraz powołamy z pośród aktywnych obywateli Patriotyczną Radę Ocalenia Narodowego Dziedzictwa Królestwa Baridasu jako organu wspierającego Króla w odzyskaniu aktywności i sprawności działania urzędów państwowych oświadczam, iż:

1. W związku z pojawiającymi przekłamaniami systemu informatycznego zliczającymi aktywność termin realizacji postanowień dekretu dotyczący weryfikacji aktywności obywateli Baridasu przedłuża się do 31 października 2019 r.
2. Weryfikacja skutkować będzie ponownym wyznaczeniem do:

a) pełnienia urzędów w Królestwie Baridasu,
b) powołania aktywnych obywateli w skład Patriotyczną Radę Ocalenia Narodowego Dziedzictwa Królestwa Baridasu,
c) odebrania obywatelstwa baridajskiego na podstawie art. 4. ust. 2 Ordonansu Króla o wartościach najwyższych i obywatelstwie — Kodeks Społeczny tj. w związku z tym, że obywatel nie wykonywał żadnych czynności na terutorium Królestwa Baridasu przez okres co najmniej trzydziestu jeden dni.

Uzasadnienie:

Obecny Rejestr Obywateli Baridasu zawiera wiele nazwisk osób, które są nieaktywne na terenie naszego kraju. Ta sytuacja doprowadziła do paraliżu Rady Królestwa gdyż nie można zebrać wymaganego kworum. W związku z tą sytuacją wprowadziłem stan wyjątkowy i dlatego potrzebna jest weryfikacja, by słowa przysięgi obywatelskiej nie były tylko nic nie znaczącymi pustymi słowami, ale zobowiązaniem do aktywności.

Ponadto, co chcę podkreślić. Nie wyobrażam sobie by w sprawach ważnych dla Baridasu decydował ktoś kto loguje się do systemu informatycznego Sarmacji (do tej pory tj. do czasu zmian Kodeksu Spolecznego było takie prawo) raz na 31 dni i w związku z tym zachowuje obywatelstwo sarmackie.

• AG232, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza,
  • AF039, Tomasz Liberi,
  • AG308, Baszar Svensson at Atera,
  • AF683, Kristian Arped,
  • T1167, Ignacy Urban de Ruth,
  • AE726, Adrian Maksymilian Józef Alatriste,
  • AF905, Arsacjusz Arped,
  • AE372, Fryderyk von Hohenzollern,
  • AG541, Alfred Fabian von Tehen-Dżek,
  • AG643, Erik Otton von Hohenburg,
  • AG866, Januszek von Hippogriff-Pałasz,
  • AF766, Laurencjusz Ma Hi at Atera,
  • AF827, Julian Fer at Atera,
  • A7970, Teodozjusz Azoramath-Arped,
  • A0004, Piotr III Łukasz,
  • AG972, ramael,
  • AG718, Leszek Roskohard,
  • AG864, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini.
  • AG889, Szymon Grański - obywatel honorowy Królestwa Baridasu.

„Baridas sáno alta”
(Baridas ponad wszystko)

Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Re: Stan wyjątkowy - weryfikacja

Postprzez Leszek R-P 20 paź 2019, o 08:34

Ja chcę tylko dodać że obywatelstwa się zrzekłem Baridajskiego, a mimo to dalej tam jestem. Dlatego jeśli można, to poprawcie to.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Królestwo Teutonii

Postprzez Januszek vH-P 20 paź 2019, o 09:40

WKM,

Działania WKM są dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i dobre. Jestem na tak i jeśli będzie trzeba jestem do dyspozycji. :)
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant (wachmistrz), Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji,
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Julian FER 20 paź 2019, o 11:18

Leszek R-P napisał(a):Ja chcę tylko dodać że obywatelstwa się zrzekłem Baridajskiego, a mimo to dalej tam jestem. Dlatego jeśli można, to poprawcie to.

Rozumiem i popieram działania WKM w zakresie spraw związanych z prawami i obowiązkami obywateli baridajskich.

Według mnie, jeśli Pan nadal będzie działał w Baridasie to Król to uwzględni, bo najważniejsza obecnie jest aktywność :)

Pozdrawiam serdecznie,
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Ramael 20 paź 2019, o 11:36

Ja również pragnę zakomunikować swoją gotowość do pomocy. Wachlarz oferowanych przeze mnie usług nie jest może zbyt szeroki, ale proszę śmiało do mnie pisać - pomogę najlepiej jak tylko będę mogł. Baridas sáno alta!
( — ) ramael
Ramael
Królestwo Baridasu

Postprzez TvH-P 20 paź 2019, o 12:15

Od niedawna jestem w Baridasie,bk zamierzam tutaj działać. Raczej będę bawił się w militaria i wojsko, jednak jeśli będzie potrzeba to i pomogę w inny sposób.
sierżant Taddeo von Hippogriff-Piccolomini SJ
Królestwo Baridasu

Postprzez Helwetyk 20 paź 2019, o 12:33

Laurencjusz napisał(a):W związku z pojawiającymi przekłamaniami systemu informatycznego zliczającymi aktywność termin realizacji postanowień dekretu dotyczący weryfikacji aktywności obywateli Baridasu przedłuża się do 31 października 2019 r.

Problem na odcinku statystyk regionalnych został rozwiązany. Jeżeli chodzi o aktywność indywidualną, ta była niezmiennie zliczana w sposób poprawny.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 20 paź 2019, o 12:45

Helwetyk napisał(a):Problem na odcinku statystyk regionalnych został rozwiązany. Jeżeli chodzi o aktywność indywidualną, ta była niezmiennie zliczana w sposób poprawny.

To bardzo dobra wiadomość WKW, sprawdzę to wieczorem wraz z aktywnością w skali miesiąca na wszystkich odcinkach.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Postprzez Baszar 20 paź 2019, o 13:34

WKM,

Obywatel Baszar melduje sie do pomocy aktywności Baridasu.
/Baszar Svensson at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 20 paź 2019, o 21:11

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

W związku z tym, że jak podaje JKW Helwetyk Romański potwierdził, że problem statystyk regionalnych został rozwiązany to postanowiłem dotrzymać terminu, o którym pisałem powyżej. Bieżąca weryfikacja statusu obywateli, którzy nie wykazywali ciążącej na nich aktywności w październiku br. wynikającej ze złożonej przysięgi przedstawia się następująco:
  • AG232, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 2 kwietnia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • AF039, Tomasz Liberi - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 17 października 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania szansy jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji.
  • AG308, Baszar Svensson at Atera - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania szansy jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji.
  • AF683, Kristian Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 czerwca 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • T1167, Ignacy Urban de Ruth - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 6 stycznia 2019 r. (w sumie 1), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • AE726, Adrian Maksymilian Józef Alatriste - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 13 października 2019 r. (w sumie 6), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do utrzymania obywatelstwa.
  • AF905, Arsacjusz Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 10 czerwca 2019 r. (w sumie 5 z czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • AE372, Fryderyk von Hohenzollern - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 31 stycznia 2019 r. (w sumie 21 ze stycznia ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • AG541, Alfred Fabian von Tehen-Dżek - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 33 październik), plus 4 artykuły w baridajskiej instytucji - kwalifikuje się do utrzymania obywatelstwa.
  • AG643, Erik Otton von Hohenburg - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 7 czerwca 2019 r. (w sumie 1 ze czerwca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • AG866, Januszek von Hippogriff-Pałasz - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 16 październik), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do utrzymania obywatelstwa.
  • AF766, Laurẽt Gedeon I - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 30 październik), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do utrzymania obywatelstwa.
  • AF827, Julian Fer at Atera - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 27 październik), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do utrzymania obywatelstwa.
  • A7970, Teodozjusz Azoramath-Arped - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 15 lipca 2019 r. (w sumie 4 z lipca ), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do odebrania obywatelstwa baridajskiego.
  • A0004, Piotr III Łukasz - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 27 październik), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania obywatelstwa honorowego. Mimo, iż Książe jest dopuszczony tylko do dwóch FC (Baridas i Sclavinia), ale jest Księciem, więc tego przywileju nie będę go pozbawiał.
  • AG972, ramael - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), plus zlecenie od Króla w trakcie realizacji, artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania szansy jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji.
  • AG718, Leszek Roskohard - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania obywatelstwa honorowego jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji.
  • AG864, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini - ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 2), artykułu w baridajskiej instytucji brak - kwalifikuje się do otrzymania szansy jeśli zwiększy aktywność do kolejnej weryfikacji.
  • AG889, Andronik - obywatel honorowy Królestwa Baridasu - za dotychczasowe zasługi. Ostatnia wypowiedź na forum Baridasu 20 października 2019 r. (w sumie 7).

„Baridas sáno alta”
(Baridas ponad wszystko)

Laurẽt Gedeon I
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Następna strona

Powrót do Zamek Królewski