Strona 1 z 1

IKT: Cel istnienia, pracownicy i wynagrodzenia

PostNapisane: 23 sie 2019, o 10:13
przez Natalia Wittelsbach
Szanowni Teutończycy,

Celem działania Instytutu Kultury Teutońskiej jest próba ugruntowania tła fabularnego Królestwa Teutonii, które pomoże nam i wszystkim przyszłym Teutończykom w lepszym odnalezieniu się w realiach tego v-świata oraz umożliwi nam skuteczniejsze prowadzenie wszelkich działań fabularnych. Zadaniem Instytutu jest również wsparcie we wszystkich inicjatywach na rzecz Kultury Królestwa Teutonii oraz organizowanie i uczestnictwo w wydarzeniach z tłem fabularnym w formie prowadzonych eventów, wątków fabularnych, opisów, artykułów, uroczystości itp.

Wspólnymi siłami z pewnością uda nam się stworzyć opisy wielu zagadnień związanych z kulturą i społeczeństwem teutońskim oraz ubarwić świat fabularny naszej v-ojczyzny. Zachęcam Was wszystkich do współuczestniczenia w rozwoju Królestwa, zarówno w formie publikacji treści, organizacji wydarzeń fabularnych, dyskusji nad proponowanymi pracami czy też współfinansowania działań.

Wynagrodzenia dla twórców, poza tantiemami i dotacjami od czytelników, wynosi 3 000 Lt za w pełni zaakceptowany i opublikowany artykuł na łamach Gazety Teutońskiej. Dodatkowo każdemu twórcy, który zasłuży na „artykuł na medal” przysługuje dodatkowa premia w wysokości 2 000 Lt, obie nagrody wypłacane ze Funduszy Królestwa Teutonii. Warto nadmienić również, że każdy redaktor Gazety Teutońskiej otrzymuje osobne wynagrodzenie miesięczne za swoje publikacje na łamach gazety. Ponadto wszystkie osoby zaangażowanie w działanie na rzecz Instytutu Kultury Teutońskiej, organizację wydarzeń i dbanie o tło fabularne Królestwa mogą uzyskać odpowiednie tytuły, odznaczenia i nagrody za swoją działalność.

Będziemy wdzięczni za podsyłanie również, w wiadomości prywatnej do Zarządcy, wszelkich propozycji ulepszeń lub zmian dla Instytutu Kultury Teutońskiej.

Z wyrazami szacunku,
Zarządca Instytutu